Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kispöcsű srácok, meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kispöcsű srácok, meztelen nyilvános fürdés kizárva?

Figyelt kérdés
márc. 16. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Van egy olyan gyerekkori barátom aki eléggé rá tud erre feszülni, és nem hogy meztelenül, de alsóba sem jár semmilyen strandra. Megnyugtattuk, hogy nem ettől ember az ember, de élete első nőjétől sem kapott pozitív visszajelzést, ráadásul a csaj még a barátnőknek is elmondta, azóta összeröhögnek ha meglátják. Beakarjuk fizetni egy hivatásoshoz, hogy visszajöjjön az önbizalma. Kedveljük, jógyerek, de nekünk, akiknek van több éves kapcsolata szinte már nem jön velünk sehova, bezárkózott.
márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Maximum akkor, ha kötelező lenne. Olvastam éppen ezen az oldalon, hogy külföldön egy időben volt olyan, hogy középiskolában a fiúknak direkt meztelenül tartották az úszásórákat. Na, ilyennél mondjuk esetleg, egyrészt nyilván mert kötelező, nincs választási lehetőség; másrészt ha mindenki egyformán meztelen, az azért szerintem kevésbé ciki, mintha csak én vagy egy páran vagyunk meztelenek. Az viszont megint más, ha mindezt lányok, különösen ha osztálytársnők, évfolyamtársnők is látják, mert az úgy már ultra ciki. :D Amúgy az enyém lankadtan és mereven is kifejezetten kicsi, ha ez a válasz szempontjából számít bármit is. :)
márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lógva kicsi nekem az a baj, egy makk kb az egész
márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Esetemben teljes mértékben kizárt.
márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy valaki azért ír ki egy kérdést, hogy utána a válaszadókat privátban megkeresve élvezkedjen a téma kapcsán másoktól tudakozódva, mert számára ez izgató.
márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!