Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek gyanús, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyanús, ha egy pasinál megszáll a főnöke több napig?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon gyanús, főleg hogy a pasi csapta nekem a szelet es erőltette a szexet, de kiderült impotens. Szerintem magának akart bizonyítani, hogy heteró.

Több alkalommal is előfordult. Most mar újabb eselyt nem adok es en vagyok a szemében a frigid, aki fut a faroktól .

Mondjuk a cége altal sokat van kirendelésen es ilyenkor a ceg fizet neki villát, lakosztalyt stb

Most egy nagyobb hazban van elhelyezve Írorszagban es meg fogja latogatni a főnöke. Kb 5 napra.

Azt mondja, hogy van sok helye, 3 szobaja. De minek annyi nap egyutt.

A főnöke penzes, megszallhatna hotelben, nem aprópénzzel sétáló melós. De sokszor ebedelnek együtt stb, mert az ismerősöm felügyelő a munkahelyen, gondolom, nem tudom, kezdem gyanítani, hogy meleg, főleg, hogy volt felesegevel sem volt normalis nemi eletuk , mert “felfedeztek” gruppen, stb , a felesege nőkkel is volt, ennyit vallott be, persze hogy ő lett vlna ferfivel tagadta, gyerek nincs, es mindig kulon orszagokban éltek. Keveset voltak együtt. A pasi folyton horgaszik fiatal sráccal, aki kollega. Sokszor este későig.


márc. 16. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Most akkor impotens, vagy homokos?
márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, de neked mi közöd van hozzá? Ha meleg az ő dolga, ha heteró, de szeret gruppenezni az is!
márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
T'dod, imádom a swingereket, a többes partikat, magán rendezvényeket, szabadtéri doggingokat, s szoktak néha nálam aludni haverok, sőt munkahelyi csapatépítőn is egy szobában aludtam kollégákkal - mégis 100% kő heteró vagyok. Nem tudom, te hogy kombináltad össze a kettőt.
márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem hinném , hogy bármi kivetni való lenne ebben .
márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kivetnivaló nincs, es valóban semmi közöm hozzá, ha nem akart volna szexet velem. Mondjuk így már szeretném tudni, hogy kit engedek magamhoz közel es ha esetleg velem akarja “gyógyítani” a melegségét vagy mit akar. Mondjuk, hogy lőjem be a szerepem
márc. 16. 22:31
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 a meleg nem akar "gyógyíttatni" nővel semmit. Max. biszex lehet a fószer, aki úgymond minden trombitát megfúj 😂
márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha szexet is akar , akkor egyszerűen tisztáznod kell vele , hogy te heteró vagy és neked ő szexuálisan , nem oké , mert nem tudsz hozzá úgy vonzódni .
márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6 os , ez a csak biszex es max biszex, nem bagatell. Tehat nem tudom a biszexualitast félvállról venni, hogy ja, hat igen, farkakat is szopogat a grál lovagom.

7 es, nő vagyok

márc. 16. 22:38
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 nem vagytok még együtt, azzal búbol akivel akar. Ha neked ennyi fenntartásod van valakivel szemben, akkor miért futsz utána?
márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem futok, ő fut
márc. 16. 23:08
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!