Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti mikor maszturbáltat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mikor maszturbáltatok először/mikor volt az első orgazmusotok? L

Figyelt kérdés
Privit nem kerek sem en sem a valaszolok, koszi.
márc. 17. 09:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#10: Tulajdonképpen mi történik? Hol megy el a dolog?
márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

4-es válaszoló vagyok, ma már 29 éves.

Nem emlékszem mennyi ideig tartott. De biztos hosszabb ideig mint most, hogy ismerem a testem. Arra emlékszem, hogy már kiskoromban ráéreztem hogy a csiklómat simogatni jó érzés, ahogy az 1-es is írta.

A kedvencem az volt, hogy hasra feküdtem és egy párnát raktam a puncimhoz igazitva úgy, hogy minél jobban ingerelje. Nekem így hamarabb sikerült az orgazmus, mint háton fekve kézzel csinálva.

márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

#7, #8, egyrészt nem a kérdésre válaszoltatok, másrészt tévedésben vagytok. Ahogy valakinek 10 évesen van orgazmusa, ugyanúgy olyan is ekad, akinek 40 évesen jön össze az első, és olyan is, aki bárhogy próbálkozik, soha nem lesz orgazmusa. Nekem volt 2 olyan partnerem, aki imádta a szexet, azzal együtt, hogy soha nem volt orgazmusa. Nem görcsöltek rá semmire, egyikük hosszabb ideig pszichológushoz is járt, hátha mélyen van valami gát, de semmi. Hangsúlyozom, hogy nagyon szerettek szerelmeskedni, élvezték minden percét.


54F

márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
11
márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Még várat magára...

33 éves vagyok

márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
13 körül volt először. Megijedtem, hogy mi történik velem. Azóta is, de sokáig nedves maradok. Már majd nem segítséget kertem anyumtól. 🤣
márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!