Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti szerettek meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szerettek meztelen lenni?

Figyelt kérdés

márc. 18. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Itthon is mindig legalább póló-bugyi van rajtam.
márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Alapvetően szituációfüggő, de a párommal, kettesben szeretek, bár akkor is gyakoribb, hogy van rajtam egy hálóing vagy az ő egyik ingje.
márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi köze ennek a Fideszhez? Azé' hát na, a hálószobába ne legyen már jelen a politika :)
márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek de zoknit mindig hagyok magamon
márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretek, amikor egyedul vagyok itthon vagy a ferjemmel.
márc. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretek..L
márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszerint így vagyok itthon, ha egyedül vagyok, vagy a párommal.... Ő nem mindíg meztelen, de én az esetek nagy részében igen. Néha rám szól, meg ne fázz.... ebben kimerül a incidens ami e miatt szokott lenni! Ja meg ha rokon, vagy ismerős van nálunk akkor persze ruhában vagyunk mind ketten. Persze arra kíváncsi lennék, p.l., hogy a Párom Húga, mit lépne rá, ha így lennék itthon amikor egy évbe kb. 2-3 alkalommal eljön hozzánk! :-D Megérne egy misét?! Vagy ajtó csapkodást! :-D Persze akkor ez már nem a nudizmusról szólna, hanem másról! :-P
márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló nálam mint a 7-esnél. Én állandóan meztelenül vagyok pasim pedig nem :DD
márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerencsére az egész család ilyen így senkit nem zavarok.
márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedul vagyok igen
márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!