Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek kinek jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek kinek jobb az orgazmuskészsége?

Figyelt kérdés
Nektek vagy a legjobb barátnőtöknek?

márc. 18. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Tapasztalatból mondom, ez olyan, mint a fiúknál a f@xméregetés. Minden csaj felszorozza minimum 10-el. Eldicsekszik a barinőknek, hogy a párja egy vad bika. Amikor szakítot a pasival, utána kezdi szidni, hogy mekkora 0 volt a szexben.


(Fiú vagyok, nem kérek privit, hogy mennyire megdugnál a 25 centis dákóddal)

márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1es te miről beszélsz? Próbálj meg szöveget értelmezni mielőtt összeírsz egy csomó, általad kitalált marhaságot... Gyanítom, hogy fogalmad nincs arról mit jelent az orgazmuskészség...
ápr. 1. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hülye kérdés. És 1es vmilyen szinten válaszolt. Mert honnan tudja egy nő, melyiküké jobb? Kell hozza a másik csaj elmondása. És az mennyit ér? Annyit, mint amit az 1es leìrt. Plusz a szélsőséges eseteket leszámítva nem összemẁrhető, mert 1000 dolog befolyásolja. Fiatal kis srác lehetsz.
ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyet értek a 3assal.

A másik amit nem értek...mi értelme a kérdésnek?

Még azt se tudom elképzelni,hogy a "nekem" illetve " a legjobb barnőmnek" válaszokra fogod rángatni magad.

29/N

ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagyobb vagy kisebb csiko
ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, bár nem voltak túl barátságosak. Azoknak írtam ki a kérdést, akiket érdekel, hogy a barátnője vagy ő jobb-e az ágyban. Van lehetőség arra, hogy ez kiderüljön és arra is, hogy egy lány a barátnője segítségével legyen jobb az ágyban. Segítettem már így lánypárnak és nem bánták meg, tehát tudom miről beszélek.
ápr. 13. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Kedves tudatlan kisfiú kérdező. Az orgazmuskeszség és az, h ki a jobb az ágyban, két teljesen különálló dolog. Az pedig, h te "segítettél" lánypárnak, doktor úr, az meg 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!