Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők ti a lenti helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti a lenti helyzetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy férfi aki nagyon tetszik neked de valamilyen oknál fogva elérhetetlennek tűnne, mégis annyira szimpatikus lenne hogy szeretnél megismerkedni vele ezért bejelölöd a közösségi oldalon és beszélgetni kezdesz vele majd azt mondaná hogy szeretne személyesen megismerni és közelebbről is

De te szexuális téren teljesen tapasztalatlan és tudatlan lennél Az egyetlen de nagyon bonyolult kapcsolatodon nem is jutottál még túl mert az ex pasi nem akar lekopni

Beleegyezel viszont a tudtára adod hogy egyetlen és kellemetlen tapasztalatod van a szex terén és hogy az exeddel minden milyen bonyolult És szeretetre, figyelemre vágysz elmondod neki

Amikor találkoztok majd' kiugrik a szíved a helyéről mert régóta tetszik és az elérhetetlen ott van melletted Csakhogy nem beszélgetni akar hanem szexelni és minden olyan gyorsan történik hogy szex lesz belőle majd sietve távozik mert dolga van

Aztán folytatjátok ezt a tali és szex dolgot,de csak üzenetben beszélgettek, de 2-3 alkalom után kezd nagyon eltávolodni

Aztán azt mondja hogy unalmas vagy az ágyban és őt az ilyen nem izgatja, mással is ki kellene próbáld mert arra gerjed be

Tapasztalatok hiányában megteszed mert nem akarod elveszíteni hiszen úgy érzed ő az egyetlen boldogságod

Hiába minden árulkodó jel,nem veszed észre hogy ebben nincs is boldogság

Majd odáig haladtok hogy csoportos szexben is résztvesztek ami úgy végződik hogy kidob és beáll a másik pár mellé harmadiknak Téged kizárnak Azt mondja hogy egy kaland voltál, és te sem kerestél ennél többet Holott te még arra sem számítottál hogy egyáltalán visszaír, annyira elérhetetlennek tűnt És azt gondoltad szimpatikus vagy neki és azért akart közeledni,de mivel tapasztalt a te tudásod és tempód nem volt megfelelő, ezért is engedtél meg mindent neki

Lekurváz és azt mondja hogy nincs benned semmi vonzó, de még mások előtt is gúnyt űz belőled

Neked nincs senkid

A szüleidnek mondod el a történteket,de megértés és támogatás helyett ők is lehordanak és kigúnyolnak

Semmid és senkid nincs, mindenki csak bánt

Mit teszel?

öngyilkos leszel?

megpróbálsz mindenért bosszút állni a pasin?

depressziósan a négy fal között éled a további életedet?

Tényleg senkid sincs aki meghallgatna, tanácsot adna, támogatna, szeretne

De sokan zaklatnak és bántalmaznak a történtek miatt

Hogyan reagálsz? Elmenni nem tudsz, nincs miből, nincs hová Senkihez nem tudsz fordulni mert mindenki elítél De te szeretted ezt a férfit és képtelen vagy túltenni magad a történteken


márc. 18. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem nem ér annyit
márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Öngyilkos? Na még mint nem! Nehogymár már sz.rsága miatt nekem legyen bajom! Ugyanígy a bezárkózás sem megoldás, mert nem arra vágyik az ember.

Hogy mit csinálnék?

Ad.1. Egy anonim fórumon megosztanám a történetemet, hogy mindenki tanuljon belőle. Legfőképpen két dolgot:

a) A viselt dolgainkat nem kötjük mindenki orrára! Mert semmi közük hozzá!

b) Ha a többesre nem vágysz - vagy bármi másra a szexben - akkor a másik fél unszolására NEM megyünk bele, mert sz.rul fog elsülni a végén (csak rosszul fogjuk benne magunkat érezni). Ha valaki csak ezért akarna veled maradni, annak nem te kellesz.


Beleszaladtál valakibe aki kihasználta a tudatlanságodat, tapasztalatlanságodat. Hát tanulj belőle, hogy kerüld el a jövőben a hasonló eseteket! Rajtad áll, vagy bukik, hogy a tapasztalat erősebbé tesz, vagy a mélybe lök. Ha boldog akarsz lenni akkor melyik utat kellene ebből követned?

márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól végig gondolod, akárha érzelmekkel is, akkor sem történt más, mint:

.

TAPASZTALATOT SZEREZTÉL.

.

Olyan élményekhez és tapasztatokhoz jutottál, meg és átélted azokat, amik másoknak egy egészélet alatt sem fog összejönni :)

.

Szóval értékeld a tudást, aminek a birtokában vagy már, és ennek megfelelően kezdjél majd új kapcsolatba.

.

De természetesen abba az új kapcsolatba is, őszintén, nyíltan, és előítéletek nélkül vágjál bele :)

márc. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudatosan megpróbálnám kívülről nézni a dolgokat, nem magamat hibáztatni, de...

Elfogadni, hogy a rossz tapasztalatok is kellenek, én is oka voltam és levonni a következtetéseket.

Esetleg írni nekem egy privátot, ha minden kötél szakadni látszik 🤔

márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

12 évvel ezelőtt keresztülmentem ezen én is.Lehet pont rólam írtál :-)

Most van egy csodálatos férjem és két szép gyermekem. A férfi aki bántalmazott mai napig egyedül van és nagyon boldogtalan, tudom, mert egy kis faluban élünk. A férjem is tud róla és mindig elmondja hogy hálás annak a férfinak,mert ha az szeretett volna engem akkor ma nem lehetnénk együtt.

Elesni, felállni és tovább menni, akkor is ha nehéz, muszáj, mert nem tudod mi vár rád míg meg nem érkezel oda ahol lenned kell. Rögös az út. Kié nem? És ahogy a harmadik válaszoló írta, tapasztalatot szereztem, többet tudok mint sokan mások és ezáltal segíteni tudok másokon is:-)

márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!