Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyit vártok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyit vártok, küzdötök egy egy/pár éjszakás kalandért?

Figyelt kérdés
Meddig vagytok hajlandóak? Mitől függ, hogy meddig?

márc. 19. 10:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%
10# 3 nap fűzés után mehet a szex? Nem lehetsz azért annyira nehéz eset akkor. :D
márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Senior Séf ***** válasza:
Nagyon sok függ az illetőpasi csajozási készségétől.Aki kínkeservvel kalapál össze egy kalandot, annak nyilván sokat jelent, többet is hajlandó rá áldozni. Akinek nem jelet gondot az ismerkedés, az megrántja a vállát, és továbblép.
márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#11 nyilván felreertettél valamit...

Ez nem randizás és egy lehetséges párkapcsolatrol szólt,hanem csak szexről. És igen éjjel nappal írt 3 napig .

Elbűvölő , megnyerő és intelligens volt, ahogy a szexben is. Csak arra szerettem volna utalni , hogy a kitartás meghozza a gyümölcsét , de vszinu neked ezt még gyakorolni kell...

márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13#


De azért gondolom tetszett is. Ha nem tetszett volna külsőre akkor teperhetett volna ahogy csak akar.

márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13# nem értettem félre. És nekem is volt már csak szexkapcsolatom. Olyan is aki nagyon-nagyon tetszett, de 3 nap dumálás után nem találkoztam, nem hogy szexeltem volna. De nem vagyunk egyformák. :D
márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 valamennyire igazad van, bár nem volt az esetem. De egy pasi ha jó a beszélőkéje, rengeteget tud dobni az összhatáson 😁
márc. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15 mire vártál? És meddig? Nő vagy vagy férfi?
márc. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nő vagyok igen. És kb két hónapot ismerkedtünk előtte. Lehet soknak tűnik csak szex esetén, de sok fiú tetszik, attól függetlenül nem akarok lefeküdni minddel. Csak azzal akivel valóban egymásra tudtunk hangolódni.
márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!