Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hagytátok már a spermát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytátok már a spermát valami nyilvánosabb helyen?

Figyelt kérdés
márc. 19. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy rám lőjjék? Igen,egyszer egy parkban
márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Középiskola, lyukasóra, pinceterem, az udvarra nézett az ablak, háromszor lőttem, mert a hetedikes és nyolcadikos kiscsajok formás fenekét, fel-felcsúszó felsőjét, néha kivillanó melltartóit néztem non-stop... Tizedikes voltam. Jó volt. Próbáltam minden héten így eljárni.
márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer még tiniként a strand zuhanyzó csempéjén éjszaka. Bementem zuhanyozni és közben beindultam, lőttem a falra egy adagot 😂
márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: ők nem nagyon láttak, kicsit úgy kell elképzelni, mint egy szuterénablakot.
márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Iskolaban oran ki kellett mennem wcre es a lany wc-be mentem ahol a csaptelepre spriceltem az anyagot.

Volt amikor utolsonak mentem haza es revertem a fiatal angoltanar konyvere aki bennhagyta a termunkben.


Egy masik alkalommal az egyik csaj tesicuccat szagolgattam es ravertem

márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Igen, de a legrosszabb,hogy bárhogy kerestem utána, nem találtam meg.

A rendőrségen feljelentést tettem, most várom a nyomozást.

márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
5# neked meg az arcodat kellene egy vödör ge*ibe nyomkodni!
márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akis_hamis ***** válasza:
Uszoda öltözőben sokszor. A fülkébe lányok is mentek, biztos találkoztak vele páran 😀 Egyszer egy uszodában a földön találtam egy használt fekete bugyit. Ha jól láttam, akkor egy olyan 17-18 éves csaj hagyta el. Na, annak valami isteni illata volt. Párszor bele is durrantottam és ott hagytam valahol. Kíváncsi lettem volna arra, aki megtalálja, hogy rájön e mitől olyan ragacsos 😀
márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, beraktam egy borítékba és beraktam.a fiókba munkahelyen
márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uszoda zuhanyzóba és suli wc csempéjén sokszor
márc. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!