Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők. Bejönnek ezek a fiúk/férf...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Bejönnek ezek a fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

[link]

Elég incel kinézetük van, meg hát most nem is nagyon rajong a világ az oroszokért. Orosz seregben voltam de elkapták vagy inkább megadták magukat az ukránoknak.



márc. 19. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jó pasit kérdeztél, írtam. Az hogy ők nem vennének észre az a kérdés szempontjából lényegtelen.


Nem aszerint fogom kitalálni hogy kit tartok jó pasinak hogy mennyi súly felesleg van rajtam, hogy áll a hajam vagy az adott személy lefeküdne-e velem.


De akkor ahogy óhajtod...

Min 160 cm 70-150 kg között, legyen 2 keze 2 lába, 10-20 cm között farka.


Remélem boldog vagy

31n

márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem az a jó akiről sejtem is hogy elérhető. Nem vagyok már tizenéves hogy összetákolt celebekkel foglalkozzak.
márc. 19. 15:28
 13/17 anonim ***** válasza:
43%

Szóval szerinted átlagos férfiak kellenének, hogy bejöjjenek a nőknek?


Szerinted azáltalad belinkelt katonák mennyire átlagosak. Lehet, hogy nekem nőies nagyon a felfogásom, de nekem nem konkrétan a külsejük a feltűnő, hanem a félelem, a kimerültség az arcukon.

Ezer átlagos embert belinkelhettél volna, erre te ezeket a szerencsétleneket mutatod és csodálkozol, hogy a nőknek nem jön be három meggyötört arcú, összetört ember. Te beteg vagy.

márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Seila ***** válasza:
Nem.
márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10,nem,én csak Bidenért,Macronért,Gyurcsányért és a libisekért vagyok hajlandó elpusztulni.Ja,és persze Zelenszkijért.Putyinért nem,ő a gonosz,maga a sátán.
márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem ukránokat linkeltél?Az oroszok a rosszak,most őket kell utálni a média szerint.
márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ilyen mentalitással akkor se kellenél ha 10es pasi lennél 🤷‍♀️
márc. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!