Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Napi 1-2 alkalommal használom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 1-2 alkalommal használom a műpuncit, már több mint 1 éve ugyanazt a márkát (3-4 hetente cserélem). Az elmúlt napokban sebes, pirosas lett a péniszemen a fityma. Mitől lehet, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve használom egy bizonyos márka maszturbátorait.

Magát a maszturbátort 3-4 hetente cserélem, minden használat után kimosom és fertőtlenítem, mindig használok síkosítót (egyáltalán nem spórolok vele).

Egy évig semmi problémám nem volt. Napi 1-2 alkalommal használom, néha 3-4 alkalom is belefér naponta.

Az elmúlt néhány napban vettem észre, hogy pirosas, kissé duzzadt lett a fitymám felszíne, mely reggelre hámlani kezd. Eddig sosem volt problémám.

Mit tegyek?



márc. 19. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sikositobol is ugyanazt használod? Jól kimosod minden alkalom után a mupuncit? Amúgy a 3-4 egy nap az lehet sok, olyankor nekem is dagadt már nem a fitymam
márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jézusom, home officeból dolgozol? Vagy ezt hogyan lehet kivitelezni? 😀
márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak túlzásba vitted a műpunci pumpállást, és kiszáradt a fitymád. Ha túl sokat nyúzod ki is sebesedik. Szüneteltesd egy kicsit a témát, és kenegesd a fitymád hidratáló krémmel(bármilyen kézkrém/testápoló tökéletes) 2-3x egy nap. Néhány napon belül helyre jön tökéletesen.
márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korod?
márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!