Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden fejben dől el, mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fejben dől el, mégis 10 mp alatt eldurranok, hogy lehet ezt tovább fokozni?

Figyelt kérdés

Nem értem amikor azt mondják, hogy minden fejben dől el, most szex közben gondoljak valami másra? mondjuk pl. arra, ahogy szerelem az autót vagy mi?

Ha szexelni akarok, akkor hogyan gondoljak másra? Eleve nem is tudok másra gondolni csak erre meg gyönyörködni a szép testén, fenekén….. persze, bosszantó hogy pillanatok alatt elsülök.. rettentően idegesít de nem tudom mit tehetnék, hogy tovább bírjam.

Esetleg valami tipp?

Ki, hogy bírja tovább?



márc. 19. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Orvos, mert korai magömlésed van
márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Gyakorolj egyedül!

Ugyanazzal az izommal tudod visszatartani, mint a vizelést.

Ha szobatiszta tudtál lenni, ezt is meg tudod tanulni.

Ha elolvasol egy cikket erről egy szexológustól, ezt fogod olvasni.

márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem feltétlen kell sem doki, sem egyedüli gyakorlás!

Sőt!

Nekem az vált be, hogy egyrészt hosszas (20-30 perc is akár!) előjáték kell, amiben a pénisz izgatása van a középpontban főleg, de nagyon gyakran megállva, és pár másodperc szünetet tartva az ingerlésben, hogy hozzá tudjon szokni a folyamatos ingerléshez.

Másrészt lassan, érzékien kell csinálni eleinte a behatolást is, meg utána a mozgást is, és közben is gyakran meg kell állni pár másodpercig teljesen mozdulatlanul.

Valamint, ha azt érzed, hogy a csúcs közelében vagy, akkor is teljesen meg kell állni mozdulatlanul.

Ez mondjuk főleg misszionárius pózban lehet jó alkalom, hogy addig amíg mozdulatlan vagy, a mellekkel foglalkozz, és csókolózni is lehet, így a nő folyamatosan kap ingert, nem esik vissza, te viszont a fő erogén zónádon, vagyis a péniszeden sokkal kevesebb ingert kapsz, és így könnyebben hozzá tudsz szokni.

Persze az is kell, hogy a nő is partner legyen ebben a projektben, és próbáljon a hüvelyével nem rászorítani a péniszre, mert attól garantáltan el fogsz durranni eleinte!

Ha ezt így sikerül megcsinálni, akár 20-30 percig is el lehet nyújtani a szexet, és a nő sem fog inger nélkül maradni, 20-30 perc után pedig más akár fél percig is mozoghatsz megállás nélkül, fogod bírni, hiszen már megszokja addigra a péniszed az ingert.

Ha pedig a nő közelít a csúcshoz, akkor már nem szabad megállni, inkább durrantsd tele, mert a lüktetéstől ő is fog kapni egy lökést, amitől nagy valószínűséggel ő is el fog szállni már.

De ha esetleg mégsem, akkor is 1-2 percig még kemény tudsz maradni valószínűleg te is, és ha nem állsz meg, hanem erősebben folytatod, akkor valószínűleg el fog tudni menni utánad is még.

Remélem tudtam segíteni, nekem ez már évek óta működik! ;)

38/F

márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez valóban fejben dől el de idő kell hozzá hogy javuljon mert ez a reflex szerű dolog úgyhogy kezd el gyakorolni ugy hogy magadnak csinálod és minél hosszabb ideig hogy bird magadtól legalább harminc percig utána jöhet a nővel gyakorlás addig kb semmi értelme a szexnek
márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek!

Kedvesek vagytok! :)


De amíg csinálom ezt a 20-30 perces dolgot, hogy visszafogjam magam addig ugye simán az elő váladékok kifolyhatnak, és az előváladéktől is könnyen teherbe eshetnek, nem?

márc. 19. 18:46
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak gumiban lehet csinálni,ez egyértelmű. De tényleg ez a módja neki,hozzá kell szokni az egészhez és leszabályozni az ingereket.
márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Hova szeretnéd tovább fokozni? 5mp-re?
márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó.. :D jogos😅 növelni szeretném :)))
márc. 19. 19:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat tudok hozzátenni ahhoz amit az előttem lévők leírtak, annyit talán érdemes, hogy amikor matyizol, az önkontroll részét tudod gyakorolni, ugyanis itt az önkontrolnak igen jelentőségteljes szerepe van, meg fogod majd látni. Egyébként edgingnek hívják azt a trükköt amit itt olvashattál. Azért is jó minél többször eljutni az orgazmus határáig matyizásnál elélvezés nélkül, mert fejlődik az önkontrolod, tovább fogod bírni, és az orgazmusod is sokkal mélyebb és intenzívebb lesz.
márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
22%
Orvossal irass fel SSRI keszitmenyt. Nekem elég 1et bevenni 1 oraval elotte és 2 órán át tudom húzni ugyanazt a csajt akivel 1 perc után elmentem tavaly.
márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!