Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, erősebb orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, erősebb orgazmus masztitól, mint szextől?

Figyelt kérdés
Nem minden esetben, de sokszor előfordul, hogy ha nagyon beindulok, erősebb az orgazmusom, adott esetben nagyobbat lövök, mint szex végén. Szeretem nem egyedül is csinálni, de van hogy sokkal jobban beleremegek egyedül a végén. Mással is előfordul? :D Akár sztori is jöhet olyan masztiról, ami nagyon emlékezetes volt. 27F

márc. 19. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nagyobbat élvezek, mikor nővel vagyok🤷‍♂️
márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővel természetesen nagyobbat élvezek.
márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nagyobbat élvezek nővel.
márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus intenzitás érzése nagyobb ha nővel vagyok. De ha masztizok és elhúzom 1-2 óráig, akkor viszont sokkal nagyobbat , többet lövök
márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4: Lehet, hogy én is ennek a hatását érzem. :) Olyan esetben nagyobb a megkönnyebbülés érzete.

Többieknek is köszi a választ

márc. 19. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban megvagy szokva a kezeddel, mint mikor a csajtól mész el. Velem is volt ilyen régebben, de mióta stabil kapcsolatom van, a barátnőm mindig úgy elintéz szájjal, hogy az százszor jobb, mint mikor kiverem. AZért, mert tudja hogy mit szeretek és mitől élvezek nagyot.
márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs ket egyforma helyzet szerintem. Meg a legösszeszokottabb paroknal is mas es mas az egyuttlet. Ugyan ez igaz az önkielégítésre is.

Mindkettő tud erőteljes leni.

márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én magát a szexet jobban élvezem. Sokkal jobb érzés közben, viszont az orgazmus a végén nekem is sokszor nagyobb maszti során, valószínűleg azért is, mert tovább húzom olyankor.
ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!