Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiők, veletek már volt olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiők, veletek már volt olyan, hogy lányok a szemetekbe mondták, hogy kicsi a farkatok?

Figyelt kérdés
márc. 20. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Persze mivel meg akart bántani, és aki éppen nem tud semmivel sem, az a nő általában előhúzza a kis pénisz kártyát.

Annyira szánalmas egyébként.

Én ezeken mindig jót nevetek.

márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Ezzel nem tudnak betámadni.
márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Másnapos Sárkány ***** válasza:
68%
Szerencsére nem kicsi, de ha az lenne és ilyet mondana egy nő, én csak kiröhögném. Még a szexualitás terén sem ez határoz meg egy embert, pláne nem emberi minőségében. Aki ilyen pitiáner sértegetéseket vág mások fejéhez, annál fejben nincs valami rendben. Én se sértenék meg sose egy nőt, mert pici a melle vagy laposabb a feneke...
márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen
márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 alapvetően konfliktushelyzet a másik sértegetése bántalmazó, óvodás gyerek szintjén álló személyiségre vall. Abszolút igazad van.
márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Konfliktushelyzetben*
márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#5

Így van! Ezek mellett feltételezhetően ott lapul még az alacsony, torzult önértékelés, önbizalomhiány, amik miatt megpróbál minden pici hibába belekötni, lehúzni másokat maga alá, hogy ezáltal egy ici-picit többnek érezhesse magát, így gyűjtve mikro ego simogató pontokat magának.

márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, nem is egyszer. Szex közben is hagytak már ott ez miatt (“nem érzek semmit). 13-14 cm, vékonyka. Évekkel ezelőtt voltak ezek a dolgok, azóta nem tudtam egy nővel sem kialakítani semmit, annyira stresszelek a méretem miatt.
márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kicsi, így mondani se tudják rá ;)
márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, végülis... Még a tinikorom végén, valamikor 18-19 évesen egy lány mondta, hogy azt hitte, hogy nekem nagyobb van, mert olyan jófej és kedves vagyok.:D
márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!