Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran, illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran, illetve mennyi ideig kell egy anál plugnak bent lennie, hogy egy három méretből álló szettnél lehessen a nagyobb fele elmenni biztonságosan?

Figyelt kérdés
Nulláról indulva, úgy hogy nem használtam még ilyet. Síkosításra tudom hogy figyelni kell.

márc. 20. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyakoriságnál az intenzitás fontosabb! De elméletben, anyagtól függően egész nap bent lehet. A legjobb választás az orvosifém, és az üveg. Ez utóbbi olyan tömör hogy törhetetlen.
márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Intenzitás alatt azt érted, hogy minél többször tegyem ki majd újra be ?
márc. 20. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tagulekony akkor lehet akár a naggyal is kezdeni.

Ki kell tapasztalni

márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még a közepes is esélytelen elsőre, kicsivel kell kezdeni.
márc. 20. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Az intenzitás alatt azt értem! Minél többször "tornáztatod, tréningezed a záróizmot, még jobban tágúl. Ne kezdj naggyal, mert jó ha az alap mérethez szokik hozzá a zároizom. Aztán lehet három cm est is. De itt a centikkel óvatosan kell bánni, mert 3 után 4 azt már bizony megérzed, egy 5cm est meg már bőven feszítősen fogod érezni!
márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk hónapok voltak. Bár én kiélveztem minden egyes olyan alkalmat, mikor felkerül a dugó...

Nem siettünk semmivel. Most a 3centis is felmegy elsőre, különösebb erőlködés nélkül. (de mozgatni így sem lehet mert még az fájdalmas.) de mikor megy befelé és feszít.. az nagyon jó érzés. Mikor meg párom dugja is mellette a puncim... fantasztikus

márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!