Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácoktól kérdezem van más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácoktól kérdezem van más is aki hosszan elnyújtja a hokizást és több napig, hétig sem élvez el?

Figyelt kérdés

márc. 20. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Max több óráig, ha már elkezdem a hokit, akkor azért csinálom, hogy el is élvezzek :)
márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
1-2 alkalommal csináltam ilyet, nem volt rossz, de összességében én sokkal jobban élvezem ha naponta ki is verem.
márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Én így csinálom, most 3 napig gyűjtöttem. Hát volt spricc 😀 22F
márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

Esetleg valami közös beszélgetős/tapasztalatcserélős csoport mondjuk skypeon, vagy valami? :D


30/f

márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Olyan hosszan azért nem szoktam elnyújtani.
márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Volt már rá példa, hogy napokig, akár hetekig csak bele-belekezdtem, és sokáig nem mentem el :D pár hete egy közel két hetes ilyen sorozatom volt, volt a végén bumm 😂
márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én szoktam
márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Biztos van, én nem
márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Volt olyan mert mint mindent ezt is ki kell probalni. 5 hetig birtam. Utana amikor elveztem amellett h elmondhatatlanul sok anyag jott bedurrantan a hereim es elegge fajtak. Erdekes tapasztalat de azota max 3 naponta elvezek.
márc. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Majdnem minden nap hokizok, de egy héten csak egyszer élvezek el.

Az élvezet hatalmas, és sok anyag jön.

márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!