Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A női egészségügyisek vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női egészségügyisek vajon pletykálnak egymás között, hogy melyik férfi páciensnek milyenek a lenti adottságai?

Figyelt kérdés
Kicsi, nagy, ilyesmi. Orvos, ápoló.
márc. 20. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, ők is tudják, hogy lankadtan nem látszik igazán. A férjemnek 17 cm, de akár 3 centisre is össze tud menni. Max találgatni lehet a végső hosszra.
márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit látnak, hogy nem nagy szám nekik ez a dolog. Jobb dolguk is van ennél.
márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem ezzel vannak elfoglalva. Édesanyám és anyósom is ápolónő, hidd el nem ez a legfontosabb témájuk ott, hogy kinek mekkora.
márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
márc. 20. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy más állandóan a farok mérettel foglalkozik?
márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, nem állandóan, csak úgy néha nevetgélnek, hogy xy-nak mije van a 7-es ágyon például:D
márc. 20. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyanról hallottam szakmai gyakorlat alatt, hogy pár éve behoztak egy olyan pasit, akinek a farkát akár csigává lehetett volna tekerni, olyan hosszú volt. Abnormálisan hosszú!!! Na, ezen nosztalgiáztak a nővérszobában.
márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!