Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Freutoy-hoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Freutoy-hoz hasonló análplug és fehérnemű/bikni kombinációról?

Figyelt kérdés
Kipróbálnátok? Illetve szerintetek emennyivel lehet másabb mint egy hagyományos plug?
márc. 20. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen? Linket tudnál küldeni?
márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lényegében egy bikini alsó vagy fehérnemű alsó és egy buttplug keveréke.

[link]

márc. 20. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Azta, ilyet még nem láttam. De ez csak otthonra lenne jó, és törölköző közelében, mert strandon meglátnák, meg ha elélvezel, akkor meg kell törölni a puncit, nem? Amúgy jó.
márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

[link]

Ez a kivehető része van, amibe be lehet akasztani az ehhez készült fehérneműket. Gondolom egy plusz nyomást ad ahogy mászkál benne az ember.

Kipróbálni kipróbálnám. Mondjuk lehet kapni ilyen formájú plugokat.

És te kérdező? Te kipróbálnád?

márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám.
márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem szuper lehet. Kipróbálnám szívesen. :)


Ilyenem pont nincs, de sima plugot szoktam hordani nap közben ha olyan kedvem van. De lehet hogy beszerzek egy ilyen kapcsosat is, mert bejön. Tetszik hogy a plugban van az a lyuk amibe síkosítót töltve folyamatosan biztosítja a kenést és ezáltal sokkal hosszabb ideig hordható kényelmetlenség nélkül. Biztos kellemes lenne ahogy egész nap izgatja a prosztatámat. :)

márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha párom vevő lenne rá én szívesen látnám hogy ilyent használ, persze a megfelelő alkalommal, tehát mondjuk egy normál strandra nem, de ha csak nekem tart bene előadást akkor jöhetne bármikor.
márc. 21. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vevő az ilyenekre?
márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 éve vettünk ilyeneket. A nejemnek [link] egy ilyet, nekem meg egy ilyet [link] .

Egy kicsit extrémebb irányba is elmentünk. Ezzel [link] és ezzel [link] a tipussal. Ezekhez az L-es tipusú fém plugokat használjuk mindketten [link] . Természetesen ezeket csak külföldi strandokon, francia, spanyol, portugál és egy két szabad szellemű Atlanti óceáni szigeten lehet felvenni viselni. Teljese jók, és rendben vannak szerintünk. Rendszeresen használjuk, viseljük napi szinten. Imádjuk!

Ez a fajta amit posztoltál, tetszik nekünk, fogunk rendelni belőle. Mikor megvan a tapasztalat megírjuk azt is! Köszi! 👍🏻

márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!