Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, kinek milyen méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kinek milyen méretű és kinézetű herék jönnek be?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a legfontosabb nektek egy pasiban, de amúgy esztétikailag milyen tetszik? És milyen amelyik nem tetszik?
márc. 21. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Jól látod, nemhogy nem a legfontosabb de szinte totálisan lényegtelen. Ne legyen torz, természetellenes - ennyi bőven elég.
márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Full lényegtelen.
márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy szeretem ha borotválva van.
márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudtam, hogy herében is vannak kinézetbeli különbségek.
márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
A réti és a vörös here jön be legjobban.
márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen a here kinézete, a szőrtelensége fontos, amennyiben a partnerem igênyli a here nyalogatását szopás közben.
márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Nekem egyáltalán nem lényegtelen.


Szeretem ha feszes, azaz fel van húzódva a farok alá, viszonylag nagy és ki van töltve, azaz nem csak két kis szilva van egy szottyadt bőrzacsiban, hanem kitölti az egész tenyeremet, vagy adott esetben a számat. Érintésre kellemesebb ha kopasz.


Az egyáltalán nem tetszik, ha hosszan lelóg, vagy olyan pici (esetleg a vastag farokhoz képest, optikailag), hogy nem képez külön "egységet".

márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra izgi, ha lazán lóg, úgy jobban látszódnak benne a herék.

Meg tetszik, amikor himbálóznak.

ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!