Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg mernéd mutatni magad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mernéd mutatni magad (természetesen nem beazonosíthatóan) meztelenül egy olyan netes oldalon, mint pl a goldengate?

Figyelt kérdés

Testrészes vagy akár egész alakos képen, videon is?

Ha nem ha igen, írd meg miért!

Köszönöm!

Nem/életkort is légyszi!


márc. 21. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, akár egész alakosat is
Csak testrészest
Soha
Még nem próbáltam, de érdekel
Már volt ilyen
Csak privát használatra fotózok
29 szavazat
 1/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
86%

Nem, nem igazán látom értelmét, hogy ismeretlen embereknek mutogassam magam. Az egy más helyzet ha valakivel ismerkedem, eljutunk egy bizonyos szintig és kölcsönös megegyezés alapján osztunk meg egymással ilyen képeket.

30/F

márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Járok nudizni, ott láthat bárki. Nem zavar.
márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az említett oldalon már meg is történt.
márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fent vagyok :) 31F
márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt az oldalt nem ismerem, de itt már többször küldtem, képet így. 20/L
márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Beazonosíthatatlanul persze. Fej nélkül, szobaháttér nélkül, és ha teszem azt, lennének különös ismertető sebhelyek, anyajegyek, akkor ki lenne az is mind retusálva.

Kérkedve nem raktam ki még sehova semmit, de ha kérnek, és van kedvem hozzá, akkor szoktam. Egész alakossal nincs gond, pedig pont nem vagyok egy Adonisz alkat, viszont nem szeretem, ha rögtön minden teliben látszik az első fordulóban. Aki csak ilyet gyűjt, az szórakozzon máshol.

21/F

márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párom fotóit tettük már közzé ilyen oldalon csak játékból (nyilván úgy, hogy ne ismerjék fel ) aztán a reakciók után egy rohadt jót szexeltunk. Fel izgatott mind a kettőnket.
márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is mernék, de csak ha fizetnének érte
márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!