Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha fantázia szintjén borzasztó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fantázia szintjén borzasztóan izgat valami, az garancia arra, hogy a valóságban is élvezném?

Figyelt kérdés

Igazából bárkinek a bármilyen tapasztalata érdekel ezzel kapcsolatban. Aki szeretné, az leírhatja konkrétan is, hogy mi volt ez a dolog az életében, és hogyan élte meg, amikor arra került a sor, hogy kipróbálja.

(Nekem ez főleg a kemény szájba/torokba dugás "elszenvedői" oldalról, általában erről fantáziálok maszturbálás közben, de még nem tapasztaltam meg, úgyhogy nem tudom, tetszene-e.)



márc. 21. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy lány szüzességének elvételével vagyok így.

Gondolatban nagyon izgalmasnak találom, de a gyakorlatban félek, hogy nem lenne akkora élmény.

márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember fantáziál olyasmiről, ami a valóságban túl sok lenne, túl durva lenne, nem is lenne olyan jó. Amit könnyen meg is valósíthat, arról nem fantáziál, hanem csinálja. A fantáziákból sokszor gyököt kell vonni.
márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Én is sokat fantáziáltam a nejemről,hogy egy másik férfival együtt kényeztetjük. Mikor valóra vált,egyáltalán nem tetszett.Más volt a filmeken,fantáziáimban,mint mikor szemtől-szembe átéltem élőben.
márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Karesz 82 ***** válasza:
100%
Én arról szoktam fantáziálni,és mindig azt is szoktam álmodni,hogy három csajjal vagyok együtt. A valóságban nemhogy hárommal,de még eggyel sem voltam soha.
márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak fantázia sosem tudhatod meg. Biztonságos keretek közt egy megbízható parnerrel próbáld ki és ha nem jön be akkor ne csináld de legalább már tudni fogod, hogy valójában nem élvezed.
márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgatott.. Aztan megkertem az akkori parom h rakjon szajba rendesen.. megtette.. imadtam.. azota is rendszeresen kerem. akkor voltam 15 most 19
ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!