Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy több, mint három éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több, mint három éves barátságot megkockáztassak, hogy szexuálisan közeledjek a legjobb barátnőm felé?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, barátnőm, aki jelenleg a legjobb barátom és úgy érzem ő is engem tart a legjobb barátjának. Együtt dolgozunk, napi szinten együtt vagyunk, sportolni is együtt járunk. Mindketten párkapcsolatban élünk, mindkettőnk párja is jóban van egymással. A csaj egyébként leszbikus, egy lánnyal él együtt. De mint a legtöbb fiú-lány barátság esetén nálunk is az egyik fél már-már többet akar. Itt bevallom én fantáziálok többet a dologról. Említettem, hogy ő leszbikus, de én érzem, hogy felém is több van benne. Pokolian bízik bennem, félmeztelenül is láttam már és volt olyan szitu, amikor majdnem elvesztettük a fejünket. Én egyre jobban vágyok rá, csak egy kalandot szeretnék, de utána folytatni a csak baráti viszonyt.
márc. 21. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy lenne utána meg barátság
márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha igaz, amit írtál, akkor nem leszbikus.

Mindenesetre gerinctelennek tűnik.

Te biztos az vagy.

márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Kockáztasd meg
márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaja a barátságnak valószínűleg annyi lesz. A bibi a történetedben inkább az, hogy van közben párod... Miért akarsz félrekúrni, nincs otthon minden rendben? Ha ott már kopik az érzelmi kötelék akkor miért nem próbáljátok rendbe tenni? Ha utóbbi nem működik akkor miért nem válnak el inkább az útjaitok, megadva az esélyt mindkettőknek egy boldog életre?
márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!