Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki prostituált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki prostituálttal (rosszlanyok.hu) veszítette el a szüzességét? Leírná a tapasztalatait, illetve, hogy mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

márc. 22. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Én nem rosszlányokos prostival vesztettem el hanem Amszterdamban a vöröslámpás negyedben egy ázsiai prostival. Kedves és nagyon sexy volt de maga az együttlét nem volt nagy szám (az én hibámból). Azóta csak egyszer voltam lánnyal a rosszlányokról. Az már jobb volt de ott csak orál volt. Gondolom ha barátnővel lenne együtt az ember akkor sokkal jobb lenne de azt még nem tapasztaltam meg.

25/f

márc. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Én nem rosszlànnyal veszìtettem el,de egyszer kipróbáltam. Igazából amit tudok javasolni hogy nézz ki valakit aki szimpi kép alapján utána hìvd fel és ha tovàbbra is szimpi akkor beszélj le egy talit vele. A telefonban szerintem mond el neki hogy még tapasztalatlan vagy és figyeld hogy reagál,ha empatikus akkor jó. Fontos hogy legyenek beszàmoloi vagy ha nincs akkor ne legyen tiltva. Sok sikert :)
márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Én sem náluk vesztettem el, de voltam már.

Azt azért remélem tudod, hogy a szüzesség elvétel mint olyan semmit sem jelent. Ugyanaz a program van, mintha nem jelentenéd be hogy szűz vagy. Felszop, beleül, elmész majd elmész. Pont.


Nem fog behűtött pezsgővel, csokor krizanténnal várni mert megjött jóska pista aki szűz amúgy

márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!