Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek meddig tart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek meddig tart egy önkielégítés?

Figyelt kérdés

Hány percig szoktátok verni általában? Nem az elnyújtott alkalomra gondolok, hanem egy átlagos verésre.

Kort is írjatok!



márc. 22. 06:29
A kérdező szavazást indított:
1-5 perc
6-10 perc
11-15 perc
16-20 perc
21-30 perc
31-60 perc
60 perc fölött
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1 perc :))
márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Mikor meddig. Van amikor 10 perc és van amikor 60 perc fölött.
márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarnám, 1 perc alatt is betudnám fejezni, de azt csak akkor csinálom, ha nincs sok időm és gyorsan elakarok élvezni. Másképp szerintem a f@szverésnek épp az a lényege, hogy minél tovább tartson. :D 18F
márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Általában kb negyedóra, de néha egész sokáig el tudom nyújtani. Legtovábbi eddig kb egy óra volt.
márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
15 perc ált
márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
5-10 perc, Fleshlighttal szoktam húzni az időt.
márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell elsietni. Art az egeszsegnek :)
márc. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ.Pl:Mikor élveztem el utoljára,mennyire vagyok fáradt.Esetleg a párom kéri,hogy verjem ki előtte.
márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már neki fogok, minimum negyed óra. Azalatt inkább csak ürítésnek nevezném, az orgazmusom sokkal erőteljesebb 15perc felett.


Fleshlight/Tenga előkészületeket igényel, melegvízben áztatom előtte, hogy jó meleg legyen, meg cuppogjon. Utána ki kell mosni alaposan. Szóval csak ez a része minimum 30 perc, akkor nem fogom telibe durrantani kevesebb mint negyed óra alatt!



Kézzel egy jó ideje már nem szeretem. Óriási a különbség, aki próbálta, az tudja miről beszélek.

ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Igen, teljesen más Fleshlighttal, Tengával kielégülni, mint kézzel. Érdemes beruházni bárkinek egy jó segédeszközre.
ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!