Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki volt már rosszlanyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már rosszlanyok prostinál, kapott el valamilyen betegséget? Mennyire kell ettől félni?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy átlagos lányt (nem is igénytelen, de nem is luxus), akihez el szeretnék menni, de félek attól, hogy elkapok valamilyen betegséget. Az aktust csak óvszerrel vállalja, de a francia natur, illetve nyilván én is szeretném orálisan kényeztetni.


Konkrét tapasztalatok érdekelnének, hogy pl. én voltam és ezt vagy azt elkaptam, vagy én voltam, rendszeresen járok, de soha semmi. És hogy mire kell figyelni, hogyan kerülhető el ez.



márc. 22. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A lakásos lányok igényesek. Ember, ebből élnek. Nekik lenne a legrosszabb, ha lenne betegségük. Mert akkor vége a biznisznek.


Egyébként sok lánynál voltam, natzŕ francia alap. Voltak akiket dugni is gumi nélkül szoktam. Semmi bajom (igen, járok tesztekre), még csak gomba sem volt soha.

márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kaptam trippert, de az a lány kifejezetten igénytelen volt, és rákérdezett, hogy gumival akarom-e. Tanultam az esetből: ha engedi gumi nélkül, akkor még gumival sem szabad, mert szinte biztosan nemibeteg.
márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeres járó vagyok, gumi nélküli szopás van 90%-ban, szex kizárólag gumiban. Sosem voltam még olyan lánynál aki gumi nélkül dugott volna. Nyalni is szoktam, akit nagyon megkívánok.

Útszéli lánnyal is volt dolgom, de vele kizárólag csak kézimunka és előtte adtam neki fertőtlenítő gélt.

Egészséges vagyok,

márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 alkalmat leszámítva soha. Egyszer full depressziósan mentem el egy "szolizott" lányhoz, akit gumi nélkül dugtam fenékbe, mert minden mindegy. Pár nap múlva piros pöttyök jöttek ki a makkomon, és gennyes volt 1 hétig. Hálistennek elmúlt. Azóta nem csinálok ilyen idióta dolgokat, és lekopogom, nem is volt azóta semmi bajom.
ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!