Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy örömlány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy örömlány?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kíváncsi lennék, hogy mostanában mennyibe kerül egy óra, fél óra együttlét egy prostituálttal. Elsősorban Pesten, a Kálvin tér körül.

Hol vannak csinosak?



márc. 23. 08:51
A kérdező szavazást indított:
6. kerület
7. kerület
8. kerület (palotanegyed)
5. kerület
1. kerület
13. kerület
14. kerület
9. kerület
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ismered a Google keresőt ? Csodálra képes
márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 13.ban voltam nemrég 24 ezer volt egy óra . 10/10 volt a csaj is meg a szex is.
márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
30 ezer az átlag óradíj, és nem a kerülettől függ, hogy milyenek a lányok. Ajánlom a beszamolok.com-ot, ott minden lányról írnak beszámolókat, és azok alapján választhatsz, hogy kihez mész. Kerület alapján is szűrhetsz, ha nem akarsz sokat utazni.
márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

20 és 30 között.

Aztàn ahhoz marha nagy szerencse kell, hogy mit kapsz érte.

Van pár akik nagyon becsületesek, van akik huncutak, van amelyik gátlástalan,szemtelen.

A huncut az, aki azt mondja, hogy mardhatsz 1 órácskát, de a szerszámodat lerendezi 10 perc alatt.

Tudja, hogy utána már egy férfi szinte használhatatlan.

A a szemtelen az, aki szinte semmit nem csinál.

Ezt se lehet, azt se lehet, most a fejem fáj, ma már 3 vendégem volt, elvan zsibbadva a csiklóm, fáj a szám, a nyelvem, meg ilyenek.

Persze van rendes is.

Régebben hívtam eggyet este 6 körül, és mondta, hogy inkább most ne menjek, mert egy 5 fős társaság volt nála mélytorok és anál partin, úgyhogy menni és enni is alig bír.

Mondtam, hogy oxi, akkor majd a jövőhéten.

márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!