Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex/Dugás előtt, lábfétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex/Dugás előtt, lábfétis pasik ( Már akinek van barátnője és megengedi e.) szoktátok nyalni, szagolni barátnőtök lábát? izzadtan vagy tisztán szeretitek a lábát?

Figyelt kérdés
Dugás előtt, lábimádó pasik, szoktad a csajod lábát, talpát szagolni, nyalni esetleg? tisztán vagy izzadt, szagosan kedveled?

márc. 23. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, szoktam szagolni és nyalni a csajom lábát, talpát, csak is tisztán szeretem.
Igen, szoktam szagolni és nyalni a csajom lábát, talpát, izzadtan/szagosan szeretem...
Volt már ilyenben részem..
Még sosem csináltam, de jó lenne!
Nem szoktam szagolni-nyalni..
18 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Nos azt mondják hogy a láb, talp nyalás a behódolás jele, dominancia jele is ként, nem tudom tényleg igaz e, de mindegy köszönöm aki válaszól...
márc. 23. 17:55
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

mikor barátként ismertük egymást mondta hogy az ő lábát ne nyalja senki (kis csapda volt hogy kiderítsem és működött), viszont a váratlanabb fordulat hogy ő vallott nekem szerelmet és nem tudom mi történne ha felhoznám... szex már volt btw

18/f

márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pfúj, engem izgatnak a lábak, de kiveri nálam a biztosítékot ez a kérdés.
márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3# Ajánlom neked is figyelemben ezt, hogy a magad fajták, gőzölt, vízfejű emberek miatt romlott eme oldal: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..



Amúgy undorító hozzászólás volt, Ezer ilyen ember van, lapozni kell tovább kész

márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj ha a defekteted a 4 fal között éled ki, de miért kell ezt ide írni.
márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5# Neked is szól ez, amit a 3# írtam...
márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szoktam. Főleg nyáron szeretem amikor pillanatok alatt akár csak egy kis séta után is már "finom" illata van.

Ezt még szokta tetőzni azzal is, hogy a kedvemért harisnyát húz és séta után azt nyomja az arcomba majd a végén a harisnyás izzadt lábaival elégít ki és hatalmasat élvezek tőlük

márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Leéltem úgy 34 évet, hogy még nem izzadt soha a lábam. Belegondolva is gusztustalan nőként.


Ezek valami hegyi troll nők?

ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt barátnőm, de ha lenne, akkor - ha engedné - tuti puszit, talpnyalit kapna rá tisztán.
ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8. képet
ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!