Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon az első sperma lenyelése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az első sperma lenyelésem lehet az oka borzasztó torok fájás-/gyulladásomnak?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelott barátom nálam aludt és megtörtént az első, majd szájjal is dolgoztam és miután a számba élvezett én lenyeltem az egészet (eletemben eloszor). Még 2 napja ha nem is, tegnap már picit, de ma március 25. 3:45-kor felkeltem hogy borzasztoan fáj az a lógó bigyó a számba (sose tudtam hogy hivjak xd) ami az étel lekerülését szabályozza, vagy mi. Fáj nyelni is, enni szerintem nem is fogok tudni. Ugyhogy vajon hirtelen torokfájásom oka ez lehet?

márc. 25. 04:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

nem, most mindenki beteg csak elkaptál vmi vírust.


nem a spermával van gond hanem a piszkos farkával. lehet össz szedtél vmi vírust. de nyugi mostmár immunitást szerzel és mehet a mély torok 1000.

márc. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon durva, hogy már szexelsz, de a saját tested egy kicsit sem ismered... De hát ilyen ez a világ.
márc. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem a sperma lenyelés az oka. Kivéve ha Tripperes a pasid (és akkor már te is). De valószínűbb hogy valami felsőlégúti vírust kaptál el.


Amúgy garatvitorlának hívják, azt hiszem

márc. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt tiszta az a farok az is lehet hogy elkaptál valami bakteriális fertőzést.


Nyelvcsap, ínyvitorla, uvulva

márc. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább menj orvoshoz mert a fertőzésből lehet később bajod is.
márc. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Tavasszal nekem is mindig van valami garatgyulladásom vagy tüszős mandula gyulladásom. Először én is azt hittem, hogy a szopás teszi, mert amikor először kijött akkor szoptam először, viszont én orvoshoz fordultam, kiderült, hogy ez amúgy mi és nincs köze hozzá.


Akkor van baj, ha a srácnak gomolya túrós a farka... Az okozhat fertőzést. Menj el orvoshoz!

márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijesztegessétek szegény lányt. Ha a pasijától kapott volna el valamit, akkor már másnap érezte volna. Elkaptál egy vírust valahonnét vagy csak kiszáradt a torkod.
márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hülyeséget. Ha a farkáról került volna a vírus a szádba, az nem torokgyulladást okozna. Légúti ferőzést olyantól kapsz el, akinek magának is légúti fertőzése van. Ez akár a pasid is lehetett, csókolóztatok, elkaptad. Neki meg lehet, hogy tünetmnetes a fertőzése, mert már immunis erre a kórokozóra mondjuk egy korábbi fertőzés miatt.
márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Vitorla a neve...

Amúgy szinte tutira nem a spermától van.

márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, te valószínű hogy a manduládra gondolsz, ami fertőzés esetén begyullad, ami egy immun reakció. A másik lehetőség, hogy az ondó váladék amiben a spermiumok utaznak, annak ph ja lúgos, aminek ha magas az értéke akkor köztudottan megmarja a nyálkahártyát.

"Torok vitorla?

Csak Gyk-s hozzászólásoknál olvasható már 2012vóta.

márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!