Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem sikerült a szűzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sikerült a szűzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, a barátom nem.

Egy ujjal be tudott hatolni, két újjal már fájt, de sikerült.

Majd együttléttel is szerettük volna, de nem sikerült. Nem ment be. Annyira nedves voltam, hogy képtelenség, hogy ne csúszott volna be rendesen.

Merev volt, vele nincs baj, csak én vagyok ilyen szűk. Magamnak is megujjaztam, 3 ujjal csak az első ujjpercig sikerült felnyomni, tovább màr nem.

Másnál is volt ilyen?

A következő alkalom már menni fog?

Attól fél a barátom, hogy elhagyom őt, mert nem sikerült. Engem nem zavar, ha nem sikerül, vagy egyáltalán nem megy. Nem emiatt szerettem belé. Próbálok valamilyen megoldást találni, hogy megnyugodjon, megbékéljen ezzel.


márc. 25. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mennyit pettingeltetek eddig?
márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha alkalomra gondolsz; akkor minimum 7x, időben meg 20-30 perc is lehet.
márc. 25. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Rendes értelmes lány vagy, és ezért ehhez méltó választ is érdemelsz!

Ai nálad fennáll, azt "vaginizmusnak nevezik. Ez a fiúknál a fitymaszűkületnek felel meg. Keresd fel a nőgyógyászod, ha van, ha nincs, keress egyet, ha egyikre sincs lehetőség akkor más alternatívát kell keresni.

márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy ujjat használtok, akkor az felmegy tövig?
márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
#3 igaza van, mindig jó megkérdezni a dokit, de ha nem akkor probáljátok tovább, esetlek kutyus pózban, akkor talán könyebben megy
márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4# igen, egy ujjal felment tövig.
márc. 25. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Akkor próbáld meg 2 ujjal. Ha az is felmegy tövig, akkor elvileg nincs fizikai problémád, maximum mentális. Javasolnék egy kisebb 15 centi körüli dildót a masztizáshoz számodra. Először egyedül próbáld meg teljesen feltérképezni magad.
márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, hát ha nem picike van neki, akkor simán lehet. Anno nekünk is harmadszorra sikerült. Egyszerűen nem olyan vékonyka a szűzhártyád, és ha fáj, abba is hagyjátok. Annak be kell repedni, nem kellemes, de ha lassan próbáljátok, menni fog. Vegyetek síkosítót, hiába vagy nedves, az azért akkor is jobb saját tapasztalat szerint.
márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!