Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mozgássérült férfiak hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mozgássérült férfiak hogyan „jutnak” szexhez?

Figyelt kérdés

A mozgássérült férfiak hogyan „jutnak” szexhez?

Szinte már látom is ahogy véres szájú feministák most be kommentelik, hogy mi az, hogy szexhez jutni! Hogy merek én ilyen lealacsonyító undorító dolgot írni! Ezért tettem idézőjelbe a dolgot. Mert értsétek jól! Én is híve vagyok a romantikus kapcsolatoknak. Csakhogy!

Azt látom, hogy a mai világban a társkeresők világában (értsd akár szexpartner keresők) csakis a csúcs hímeket keresik a nők. Hosszú lenne azt most kifejteni, hogy hogyan jutottunk idáig. Kezdődött a dolog Carrie Bradshaw al! Gondolom őt senkinek nem kell bemutatnom! Sőt ma már ott tartunk, hogy még a rosszlányok oldalán is arról írnak, hogy Romákat nem... szűzeket nem…

(Habár én nem vagyok roma, de ezt a tendenciát látva azért belegondolok, egy roma pasinak sem lehet könnyű, ha már a rosszlányokon is csak lenézik őket)

Egyszóval az jutott eszembe, ha már ilyen világot élünk, hogy az épp pasik jórészét is elutasítják, akkor vajon egy mozgássérült hogyan talál magának szexpartnert? Persze erre biztosan sokan azt mondják majd, hogy keressen mozgássérült nőt. Igen ám! Csakhogy a mozgássérült nő is inkább keresi az ép pasik társaságát, mint egy sérült férfiét…

A mozgássérült férfi meg, megreked a barát zónában a nők szemében…

Tehát összegezve egy mozgássérült férfi tényleg csak a rosszlányok oldalán talál magának valami alkalmit?



márc. 25. 12:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg őket.
márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Egy tolókocsist ismerek. Jobbnál jobb csajai vannak. Mondjuk tele is van lóvéval.
márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Nagy eséllyel csak ha fizet érte.A mozgássérült lányok is inkább az egészséges férfiakat keresik.A punci még mindig nagy úr.
márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
2 -es hát igen a pénz. Félre értés ne essék biztos jó ember a fickó meg minden de ha nem lenne pénze ezek a nők melette maradtak volna ?
márc. 25. 12:41
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
Lehet igen, lehet nem.
márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
29%

1.Miért kell a feministákat mocskolni, egy tőlük független kérdést arra használni, hogy beléjük köss?

2. Feministaként mondom: curva.


Úgyis csak testi és/vagy szellemi fogyatékkal élő pasik (szándékosan nem a férfi szót írtam) használják őke.t

márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%

Akad nekik is, igaz nem 10/10

De van hogy akivel összekeverednek nekik is van valami problémájuk.

Családomban így volt.

márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

6 – os nézd! Azért írtam ezt mert ezek a véres szájú feministák rögtön kiabálni kezdenek ha meglátják ezt a „szexhez jutni” kifejezést!

Én értem, hogy a romantika jó dolog… szerintem is.

De azt látom, hogy sok nő már kiakad itt a gyakorin, ha arról szól a kérdés, hogy szexelni is szeretnénk, és nem „csak” romantikázni…

Ezért írtam, hogy értsd jól! Kezeld helyén a kérdést! Értsd úgy hogy a lehető legjobb szándékkal írtam! Mert kifejthettem volna 100 oldalban részletesebben de minek? Aki érti érti aki meg kiabál… mert be van sértődve az az ő baja…

márc. 25. 13:19
 9/30 anonim ***** válasza:
6%

Én pedig azért írtam, hogy véres szájú curva simogatók nem kiabáljanak, hogy a curvázni márpedig a 185 centi magas, kigyúrt férfimodellek szoktak.


Nem, valójában éppen a testi és értelmi fogyatékosok a curvák fő használói,ezért tőlük bármikor szexhez juthatsz te, útszéliektől még a rokkant nyugdíjad is elbírja az árat. Jó, szexhez jutást!

márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
29%
Jah, és ezt továbbra is feminstaként írom.
márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!