Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nem csiklandós nőnél el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem csiklandós nőnél el lehet érni orgazmust?

Figyelt kérdés
Közösülés nélkül, csupán kézzel

márc. 25. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mi köze van ennek a párkapcsolathoz? Meg bármihez is...? Minden ember más.
márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Mi az összefüggés? Én csiklandós vagyok, de közösülés nélkül, csupán kézzel nem tudok orgazmust elérni (más által, de gondolom a maszturbáció nem szempont itt). Szerintem ha ügyes vagy és a lány képes rá, akkor működik a dolog, függetlenül attól, hogy csikis-e vagy sem :D
márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csiklandozás mióta függ össze az orgazmussal?
márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csiklandós vagyok, de közösülés nélkül, kézzel is szokott lenni orgazmusom.
márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet, hogy neked most meglepő lesz, mert amúgy olyan logikus lenne, de a csiklandós szónak semmi köze a csiklóhoz.


Bár nem tudom hány éves vagy, lehet, hogy jobb ha azt hiszed, hogy csikizni kell a nőket az orgazmushoz.

márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs feltetlen összefügges a csikizes és orgazmus között, de lehet orgazmust, kielégülést elérni vele. Viszont van akinél csak hüvelyi orgazmus érhető eĺ, van akinek ujjazásal is megtörténik. Mind másként reagálunk, semmi sem lehetetlen.
ápr. 11. 14:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!