Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek a szextől, de már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől, de már szeretném elveszíteni a szüzességem és megtapasztalni ezt az egészet. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok és még szűz.

Orálisan elégítettem már ki fiút, ő pedig megujjazott, de több nem történt mert nem engedtem.

Egyszerűen félek. Szűk vagyok szóval fájni fog. Na meg elég szégyenlős is.

Nem azzal van a baj, hogy ne lenne valaki akivel elveszíthetem hanem csak nagyon félek..

Soha nem is volt komoly kapcsolatom pedig nem egy fiú érdeklődött már csak visszautasítottam őket a félelmeim miatt.

Más is volt ezzel így?



márc. 25. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem szűk vagy, olyan nincs. Az izmaid feszülnek és emiatt érzed annak. Ha elengednéd, akkor nem lenne baj. Fejben van veled probléma. Menj el pszichológushoz. És készülj a sok "szűztelenítő" privát ajánlatra.
márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Komoly kapcsolat nélkül félni is fogsz és mindig feszült leszel, ami fájdalomhoz és rossz szexuális élményhez vezet.


Ami miatt méginkább félni fogsz és méginkább eltávolódsz a férfiaktól. És így megy ez utána is.

márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pedig nem ért semmi trauma férfiakkal kapcsolatban..
márc. 25. 18:24
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen félsz tőle. Amíg nem tudod legyőzni a félelmedet, addig nem fog sikerülni. Válasszolyan barátot aki szeret, megért, vigyáz és figyel rád. És már meg is történt. El kell magad engedni, ne görcsölni.
márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj hogy félsz. Nem kell félni. A szex jó dolog😉
márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
96%
Elveszíteni vagy odaadni - nagy különbség.
márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
17%
Szia. Már nem vagy szűz, ha orálisan csináltad is.
márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Féljél tovább...
márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Csak szexnél van ez a probléma? Vagy nőgyógyászati vizsgálatnál is? Utóbbi esetben lehet, hogy vaginizmusod van. Azzal orvoshoz kell fordulni.
márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam még nőgyógyásznál. Eddig semmi bajom nem volt lent, feleslegesen nem járkálok.
márc. 25. 19:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!