Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet, hogy a nők annyira élvezik/szeretik a csókolózást?

Figyelt kérdés
márc. 25. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nemtom, simán izgató és intim. Ha te nem élvezed velünk akkor próbáld ki sráccal, az hátha jobban tetszik 😂
márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, férfiként én is élvezem. Ez nem a nemedtől függ.
márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Jaja, pasiként is élvezed HA olyannal csinálod aki tényleg bejön és vonzódsz hozzá.
márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze, élvezem én is, de a hölgy(ek) nagyságrenddel jobban élvezik, mint én. Szerintem ők jobban el vannak látva idegvégződésekkel az ajkukon, állkapocs - nyak....részen
márc. 26. 00:14
 5/14 A kérdező kommentje:

A mostani barátnőmmel nagyon 'díjazzuk' egymást (nagy a kölcsönös vonzódás)...úgy is mondhatnám, hogy kívánom is, hogy csókolózzunk...de úgy látom, hogy ő jobban kívánja, jobban élvezi, mint én. De, ez így volt az előző barátnőmmel is (bár őt nem szerettem ennyire).

Voltak olyan barátnőim is, akik elvoltak csókolózás nélkül is....nem forszírozták...Most, így utólag csodálkozom (is) rajta

márc. 26. 00:20
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Én sem vagyok annyira oda érte. Nincs ellenemre és szívesen csinálom, de nem egy favorit dolog, na. Pedig nő vagyok.
márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nőként nem a kedvenc elfoglaltságom, elvagyok a szexben anélkül is.
márc. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

5: Én minden szexuális dolognál azt tapasztalom, hogy jobban élvezem, mint a partnerek.

Egyik kedvesem folyamatosan irigykedett ezért rám és mondta, hogy meg van róla győződve, a nők 10x jobban élvezik a testiséget.


Nem tudom, hogy lehetnek kevésbé érzékiek, mindig az folyt a csapból, hogy a fiúk, férfiak hajtják a szexet, hát nekem nem az jött le, sőt.


Osho egyenesen azzal indokolja a nők társadalmi elnyomását, hogy a férfiak a női szexualitást akarják elnyomni, mert rettegnek tőle, mert az sokkal hatalmasabb az övéknél.

márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy jobban el lennénk látva idegvégződésekkel, nem igazán értem, hogy ez biológiai szempontból miért lenne logikus vagy indokolt. Gondolom, lelki/pszichés oka van annak, hogy egyesek jobban élvezik, mint mások.
márc. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

9: Pedig ez elgondolkodtató. Nem tudom, láttál-e röntgenképet egészséges és pszichopata agyról. Kb. fele se aktív a pszichopata agynak az egészségeshez (átlagoshoz!!!) képest. És akkor még vannak szenzitívebb emberek is.

Vannak, akiknek kevésbé, másoknak jobban aktív az agyuk, idegpályájuk.

Pl. a kisbabák is érzékenyebbek sokkal.

márc. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!