Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Történt már meg valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már meg valakivel, hogy több csajjal volt v lett volna együtt szexuálisan, de valami miatt beégett előttük?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a szituáció és hogy történt?
márc. 26. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a gumicsere a lányok között nem emeli a libidót ;)
márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
#1 húzzák fel a csajok és akkor de😜
márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ketten lettünk volna egy csajra. Gyötört engem a gondolat, hogy esetleg nem normális, ha elsőre ilyenbe belemegy, de a bélgázok miatt léptem le, mert annyira gyötörtek, hogy nem éreztem jól miatta magam. 14 évesen ez eléggé gáz volt, de sem pasiban sem csajban nem láttam a büdös letben többé ilyen rámenőset. Azt mondta a srác, hogy a kiscsaj hagyja magát megcsöcsörészni, és nem is tiltakozott, csak megjegyezte, hogy a fiúk milyen hamar szerelmesek lesznek? Én meg égtem és szenvedtem. Szellentettem egyet előttük is, de nem múlt el. Muszály volt elköszönnöm.
márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18 évesen 2 lánnyal volt kalandom. Tök jó lehetett volna, de ők elvitték bdsm vonalba, amit nem szeretek annyira. Tehát kikötöztek, nem hagytak elélvezni, farkamat kínozták, és felcsatolhatossal is megdugtak. Annyi kis kárpótlást kaphattam hogy vad mélytorokba megbaszhattam a szájukat, de egyáltalán nem érte meg


F/24

márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!