Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek! Bármikor megfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Bármikor megfordult már a fejetekben pénzért orált vagy szexet nyújtani? Mi hozta elő? Mennyi idősen? Ha megtettétek, utána mi volt, hogyan zajlott? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
Nem hivatalos "pájaváltásra" gondolok. Megszorultatok ezért vagy azért, nehéz helyzetbe kerültetek. Még csak nem is az, h megtettétek, mondjuk nem jutottatok odáig, de azért megfontoltátok. Mi akadájozott benne, ha nem? És akik megtettétek hogyan zajlott le?
márc. 26. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Soha, inkabb ehenhalok. Es a baratnoim is igy vannak ezzel
márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Ha éhenhalás szélén lennél,hidd el hogy megtennéd.
márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
22 évesen csináltam először. De sosem olcsóprosti voltam, hanem fix sugar daddyjeim voltak. Az hozta elő, hogy nem akartam egyetem mellett éhbérért diákmelózni, mikor ezzel sokkal sokkal többet lehet keresni, szexelni meg amúgy is szeretek.
márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Bennem már sokszor megfordult a gondolat, hogy orálért cserébe...


Soha nem csináltam senkivel semmit, mert nem volt olyan, akibe beleszerettem volna, és olyan sem, aki belém. Kiválóan funkcionál a libidóm, igényem nagyon is lenne szexelni.


Amióta azonban erőteljesen normálisan működnek a dolgok, és közben felnőtt, dolgozó ember lett belőlem, aki napi 8 órákat szop bent átvitten, a kisördög előhoz cifra gondolatokat. Kipróbálnám az orált, hogy másnak csinálom? Igen. Szexelni? Hogy a fenébe ne?! Kell a pénz? Igen, határozottan. Megtettem valaha? Nem. Próbálok számomra jó úton maradni, amit a lelkiismeretem nem hánytorgat, és amiért később méltósággal nézhetek mások szemébe, de időnként gyötrő tartani. Bár az is segítségemre van, hogy van rajtam fölösleg és világszépe hercegkisasszony sem vagyok, aki után minden fiú, férfi megfordul.


Éhhalál szélén nem tartok, illetve nem tartunk, mert itthon élek de egyelőre, ebben az évre egyedüli családfenntartó vagyok, míg apám műtétre várakozik és a szerény táppénzét hónapokig nem küldik neki. Most is arra várunk. Illetve túl is kéne élnie, aztán felépülni. Így vagy úgy, nehéz. Minden, ami körülvesz, pénz. Még a pár forintos fültisztító pálcika is pénz. A legolcsóbb hobbi is pénzbe kerül, ha kell hozzá valami a két kezeden és lábadon kívül. Mi marad, séta? Az tényleg ingyen van, de sajnos nem az én hobbim. A környezetemet szeretném megtölteni számomra kedves dolgokkal, de azok is pénzbe kerülnek.


Megvan a tűréshatárom, aminél többet képtelen vagyok dolgozni, mert fizikailag és lelkileg is visszahatna.


Milyen jó is lenne az élet, ha egy orálért fizetnének 50 ezret (tegnap a neten valaki szexért cserébe fizetett volna annyit, más orálért talált meg 30 ezerért), több napi bérem rövid időn belül, de csonka életű kíséret lenne az a pénz, míg az, ahogyan megszereztem, lehet egy életen át nyomna. Persze az is lehet, hogy ha egyszer élnék egy ilyen ajánlattal, semmit sem éreznék, de ha a jövőbe látnék ezt biztosan megmondani, rég milliomos lennék.


Bárcsak két énem lehetne. Az egyik ordas nagy lotyó, munka mellett lenne plusz pénze, a másik meg maradhatna magának várni a szerelmet és tisztesen végignyűglődni a napokat.


22/l

márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!