Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak köztetek olyanok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek olyanok, akik aszexuálisnak hitték magukat, de kiderült, hogy nem azok.?

Figyelt kérdés
márc. 26. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de a homoromantika megvan bennem.

Ölelés,simogatás,csók minden mennyiségben és persze az összebújós beszélgetések,filmezések...

márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De csak a megfelelő partner kellett.


N

márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Én 14-15 évesen azt hittem magamról, mert a kortársaimmal ellentétben engem abszolút nem érdekelt akkor még a szex (pedig nem voltam sem testileg, sem agyilag későn érő), el nem tudtam volna képzelni, hogy csináljam, nem éreztem vágyat, még kicsit undorodtam is tőle. Tetszett akkor egy fiú, de sosem képzeltem el, hogy lefeküdnék vele. Valahogy az egész téma hidegen hagyott.

Aztán 16+ évesen már elkezdett érdekelni a dolog és bebizonyosodott, hogy nem vagyok aszex.

márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!