Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak vágyálom férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak vágyálom férfiként csatlakozni egy párhoz? Vagy tényleg vannak olyan párok akik keresgelnek, nem pedig ismerősi körből választanak harmadik felet?

Figyelt kérdés
(26f)
márc. 26. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg hol laksz
márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak vágyálom. Lemész bármelyik swingerbe és egy csomó ilyen párral találkozni :) Sőt még olyanokkal is akik nem 3., hanem egyenesen 4., 5., 6., x. pasit is keresnek ott helyben :)
márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor még szingli voltam, én csináltam ilyet. Szerencsére a testi, fizikai adottságok megvoltak hozzá, a péniszméretet is beleértve. Az alkalmak között volt rendes hármas is, de még több az ilyen cuckold jellegű együttlét, ahol a férj alapvetően csak nézhetett minket.
márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!