Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor volt az első dugásotok/s...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt az első dugásotok/szexetek/szopásotok/nyalásotok?

Figyelt kérdés
Teljes story-t.
márc. 26. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
16 évesen. A csaj is korombéli volt, szopott is, de béna volt. A puncija viszont jó volt.
márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen alkalmiban, fesztiválon
márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 evesen
márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Petting-23 évesen egy koleszban tartott bulin egy sráccal. Nem terveztem, hogy ez lesz, pláne így:D

Orál-szintén 23 évesen 2 héttel később, ugyanezzel a sráccal nála.

Szex-az orál után egy héttel, még mindig 23 évesen, szintén ugyanazzal a sráccal, nálam az én szobámban az én kolimban.

márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ujjazás, kézimunka 19 évesen baratnővel aki 17 volt, le is cumizott, és az első is vele volt, neki nem én voltam az első.

Nekem nagyon jó volt, ő meg az első után kérdezte, hogy tényleg az első volt e nekem, mert nem olyan voltam, mint más szűz srác akivel volt korábban. Ennek örültem, mert ezekszerint neki is jó volt és nem bénáztam, de utána együtt még sokat fejlődtünk.

márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 érdeklődő35 ***** válasza:
5# mondhatni fétise volt s lánynak, hogy szüzekkel kezdjen?
márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!