Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, van más is, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van más is, akinek nagyon nagy a libidója?

Figyelt kérdés

Nekem elég sokszor jár a szexen az agyam, de még nem találkoztam más lánnyal, akinek hasonlóan nagy lenne. Azért vannak?


20L



márc. 26. 19:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy. Elég könnyen felizgulok.
márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
80%

Nehéz hozzá megfelelő partnert találni.

De nagyon jó eszközök is vannak most már.


Ha a pasival végeztetek úgymond... És nem volt elég... Ő is segíthet a happy end-en eszközökkel

márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Barátommal nem győzünk szexelni. :D ja és így 32 évesen vagyok kb. minden tekintetben a csúcson.
márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van!
márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló kereszttel vagyok “megáldva”.

Nekem terhes ez az állapot. Konkrétan 2 kapcsolatom is miattam lett vége. Ha már nagyon, akkor masztizom, de az max tűzoltás.

29N

márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

13. Na, pont a hozzád hasonló kisfiúktól mentsen meg az Isten..



Igen, nekem is magas. Napi 2-3 volt, bár mostanában egy gyógyszer sajnos lejjebb nyomta ezt heti 3-4-re. De igazából változó. Páromat hetente látom és sajnos nem mindig tudunk együtt lenni, vagy nem sokszor.. 😪


24/N

márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
26%

AZ a baj hogy nem szexelsz és nem elégülsz ki rendesen.

HA ezek meglennének , nem lenne ez ilyen fontos kérdés.

márc. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
27. Szerinted van férfi aki lépést tud tartani? Nem igazán:)
márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
61%
Az a legnagyobb baj ,hogy a párotok fel sem fogja mekkora kincs van a kezükben. Ha kifognának egy frigid nőt akkor tudnának benneteket értékelni. Az én barátnőmnek a libidója 0 azaz nulla. Szerintem előbb utóbb szakítás lesz.
márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kb 20 évesen jöttem rá, hogy jóval nagyobb a libidóm. Ez azóta sem változott. (29N)
márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!