Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza el mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza el mitől van ez?

Figyelt kérdés

Ugy erzem ki kell irnom magambol

Köszi ha elolvasod es az értelmes választ!

Barátnőmmel úgy döntöttünk hogy kipróbáljuk elsőre mind a ketten.

Mig ruhába voltunk meg úgy az elejen nagyon jol ment csak mikor jött volna a tényleges szex akkor odalent megállt a tudomany és akarhogy vártam egy centit nem akart keményedi pedig a hölgy mar rajtam volt akkor.

Mondtam neki hogy segitsen ra mert nem fog igy menni de ő azt mondta nem akarhogy győzkodtem aztan kb a kedvem is elment tőle.. nem tudom mit csináljak mert nem hajlando erre és lehet hogy enelkul en nem fogok “megkeményedni”

Vagy a masik veruio hogy full velem van a baj és az egesz napomat tonkre tette hogy emiatt nem sikerült és hogy mi bajom van

Mar tenyleg nem tudom


márc. 27. 06:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát, ráfeszültetek túlságosan is.. Az a baj, hogy ha ő ilyen érzéketlen, és bocsi nem megbántani akarom, de így borzasztóan nehéz lesz, talán maradjatok annyiban, hogy a szex bármikor megtörténhet, de ne jelöljetek ki időpontot.
márc. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!