Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Könnyűvérű az ilyen nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérű az ilyen nő?

Figyelt kérdés

Mint gondolsz egy olyan nőröl aki még 25+ évesen is szűz de annyira vágyik már a szexre, hogy talán már az első randin sem bánná ha történne valami?

A nő én vagyok és csak az tart vissza, hogy félek ez miatt könnyűvérűnek fog majd tartani és nem is akar majd többet mert egyből oda adtam magam...



márc. 27. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem már tele vagy vágyakkal, nyilván egy vibrátor a kezed vagy dildó nem fog ugyanolyan érzést kiváltani mint egy hús vér farok,vagy egy test érintése. Ettől senki sem lesz könnyűvérű, ha csak szex kell,meg kell beszélni fixálni a dolgokat.

Tudom mert nekem volt sok olyan csaj aki a szüzességét szerette volna elveszteni. Megbeszéltük csak szex.

Persze ha párkapcsolatban akkor meg főleg nem hinném hogy egy kapcsolatban szexel valaki akkor könnyűvérű.

márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ kit kérdezel csillagom! Ha a 80 éves Margó nénit neki nagyon könnyűvérű leszel, hogy házasságon kívül búbolsz. Az átlagember szemében meg nem. Sőt a partnered szemében sem, mert ő meg annak örül hogy beszabadulhatott a málnásba :)
márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért ne írjanak? Mert még a végén kellenél valakinek? Oké hogy ott az az egy, de a pasik hamar továbbállnak. Nem alapozhatsz egyre, főleg nem ilyen tapasztalatlanul! Alsó hangon is 10 év tapasztalat hiányzik nálad.
márc. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem az első randin történtektől függ a dolog, a megitélés!

Mi több heti, mindennapos levelezés után telefonon beszélgettünk rendszeresen, majd az első randin kölcsönös orál lett a találkozóból! És több évig tartó kapcsolat lett a folytatás. f.

márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Majd ha 10. randin dugtok es utána hagy el az se lesz jobb
ápr. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!