Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi tortenik akkor ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortenik akkor ha valaki az unokatesojaval szexizik? Leszamitva azt,hogy ez eleg (velemenyem szerint) retard dolog. Veszekedes a csaladban? sok-sok balhe? Kitagadasok..? stb?

Figyelt kérdés

"Jobbik" eset hogy nem lett gyerek.

mi van ha gyerek is be"csuszott"?


vagy ilyen a valo eletbe nincs csak a regi kedvenc Monika show musoran?


márc. 27. 13:36
 1/9 A kérdező kommentje:

csak siman berugtak es hatulrol elkapta a fiu a lanyt. Semmi nyalifali,rogton a kozepebe.


Mondjuk ha ez velem tortenne meg, tuti,hogy utana nem tudnek a masik szemebe nezni. Bizonyara annyira szegyelnem magam.

márc. 27. 13:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező.. Még lehet, hogy pár éve én is azt mondtam volna, hogy júj és jaj, de undi stb.. Viszont, éppen szakítás után voltam, és nem az unokatesómmal, de a lányával akadtunk össze, nem is hittem, hogy belemegy, de megtette. Azért az durva, ha csak úgy elkapja valaki a csajt, akár unokatesó, akár nem.
márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koztunk szolva voltam mar annyira benyomva,h nezegettem a cickóit az unokatesomnak. De elkapni, azert az kulon fejezet-szerintem.
márc. 27. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig szerelmes voltam unokanővérembe de sajnos semmi nem történt :(
márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerelmes? hogy lehet az? Rokon az rokon. Plabne ha gyerekkent egyutt nottek fel. Nem?
márc. 27. 14:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én unokaöcsémnek tetszettem amikor tinik voltunk. A mamájának mondta, ő az én mamámnak, akik testvérek. Mamám meg mondta nekem. Mai napig ő a legjobb barátom, sosem próbálkozott be, pedig bulizni is gyakran jártunk együtt, de részegen sem csinált semmit.
márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy harmadunokatesóm.


21 évig azt sem tudtam, hogy létezik.


Egy esküvőn ismerkedtünk meg, ott mondták hogy rokonok vagyunk.


Szerelmes lettem én is...Nagyon nagyon kegyetlenül nehéz volt elfogadni, hogy nem lehetek vele együtt.

márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Én a hugommal szoktam.

Ha fejben ott vagy akor nincs semmi gond szerintem.

Mivel a társadalom még nem érett meg az ilyen kapcsolatokra természetesen mi is titkoljuk ezt mások előtt, de szerintem nincs ebben semmi rossz.

Ez csak szex, a szex pedig a szeretet legkifejezőbb módja. Szerintem nem olyan vészes a dolog mint ahogy az emberek megítélik, dehát ez van, titkolni kell.

márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

A társadalom kinőtt az ilyenből. Ajánlom tanulmányozásra a habsburg spanyol ágát (de az osztrákot is). Időutazó youtube csatorna összeszedte egy videóban.


Nem mondom azt hogy nem lett volna jó felfedezni dolgokat 😏 unokatestvérrel, de arra biztos figyeltem volna hogy a "véletlen" dologtól is messze legyünk.

márc. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!