Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha szexuális segédeszközzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexuális segédeszközzel kielégítek valakit konkrét testérintkezés nélkül az minek számít?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha valakit pénzért cserébe kielégítek bármilyen eszközzel, de testi érintkezés nem létesül köztünk az már prostitúciónak számít? :) Egyáltalán ezt aktusnak lehet nevezni? "A szexuális szolgáltatás: a prostituált olyan, a szolgáltatást igénybe vevővel való testi érintkezést is igénylő tevékenysége, amely a szolgáltatást igénybe vevő szexuális vágyának felkeltésére, illetve annak kielégítésére irányul." "A szexmunka kényszer nélkül nyújtott szexuális szolgáltatás két, az aktushoz beleegyezését adó felnőtt között, pénz vagy egyéb javak

ellenében." Ha tehát megkér a nő ismerősöm, hogy elégítsem ki műpénisszel és kapok érte fizetséget, akkor prostivá váltam?



márc. 27. 19:16
 1/7 A kérdező kommentje:

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. XD Kifog rakni a bérleményből a tulaj. :) De most komolyan, ha nem érintkeztem vele és csak a dildót fogtam az szerintem nem

tartozik ebbe a tevékenységi körbe.

márc. 27. 19:30
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez nem megcsalás vagy valami ha erre gondolsz. Én is keresek valakit aki mondjuk kesztyűbe veri ki...így nem ér hozzám 😜
márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 ezer budapesti vagy? ;)
márc. 27. 19:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó csak vicc volt. :)
márc. 27. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha felcsatissal megduglak, az nem szex. xD
márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/5

Nézőpontok szerint erőszak általi kínzás vagy egy társ általi önkielégítés. Ha a bdsm domina berak egy ide-oda mozgó gép alá, ami egy bizonyos rudat mozgat a nyílásodon behatolva az szex? Egy bizonyos vágyat elégít ki testi érintkezés nélkül. A jelenlegi szemléletem szerint őket nem is lehet prostituáltnak tekinteni annak ellenére, hogy fizetségért szolgáltatnak. Vagy tévedek?

márc. 27. 22:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, ha csak segédeszközzel végzik a megfizetett tevékenységet. :)
márc. 27. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!