Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet így élni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így élni?

Figyelt kérdés

#Hogy lehet így élni?
márc. 27. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy? Xd
márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogy lehet így élni?, ha az hogy ha az egyikük nem az tehát ha összejönnek egy nem aszexuális személlyel, az nem normális, dolog mert ha tegyük fel tudod, hogy a párod nem aszexuális, akkor ez szemétség vele szemben hiszen nem nem érdekli, a szükségletei és, nem kérte volna meg , hogy legyen a párja, ez nem betegség és kezelhető, az orvos aki ezzel foglalkozik segít észrevettem, hogy nem akarják nem tesznek, hogy szexuális igényeik legyenek, nem, mindenkinek elég. csak a szerelem nincs vágy azaz nincs vonzalom ez azt jelenti, hogy egy nem aszexuális személynek nem tetszik a párja ez fáj az adott személynek egy nőnek méginkább.
márc. 27. 22:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miafasz???????
márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen értelmes félmondatod sincsen bazzzeeeeee....
márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj aludni inkább
márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megfájdult a fejem...


Ha jól értem, szerinted szemétség, ha egy aszexuális összejön egy nem aszexuálissal, nem szexel vele (eleget) és orvoshoz sem hajlandó menni ezzel a problémával? Nem gyógyítható, csaxólok. Ha észreveszed/bevallja a párod, hogy aszexuális, és neked kevés az a szexmennyiség, ami van, akkor sajnos szakítanod kell. Ismerkedés közben illik jelezni ha valakinek extrém alacsony/nincs szexuális igénye, igen.


"nem akarják nem tesznek, hogy szexuális igényeik legyenek" - nem nagyon érted, hogyan működik ez a szexuális orientáció dolog, igaz? Ha valaki aszexuális, akkor azért nem tesz semmit, hogy szexuális igénye legyen, mert NEM VÁGYIK rá, tökéletesen boldog szex nélkül/nagyon kevés szexszel is.


De az hogy kevés a szex (szerinted), nem feltétlenül jelenti azt, hogy a párod aszexuális, lehet, hogy neki kevesebb szexre van igénye, már nem kíván téged, mással van több szexre igénye stb. - ezt meg kell vele beszélni és az alapján dönteni, hogy mész vagy maradsz.


Ha nem ezt szeretted volna megfogalmazni, akkor javaslom tagoltam, nagybetűk, mondatközi és -végi írásjelek segítségével szedd össze a gondolataid.

márc. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hatos, köszi a fordítást.., nekem is belefájdult a fejem, és én is így gondolom, ha valakinek nincs szexre igénye, akkor azt mondja el a kapcsolat elején..
márc. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt
márc. 28. 16:47
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen nem Vágyik rá, és tökéletesen boldog szex nélkül, de ha egy aszexuális nem vágyik rá akkor nincs testi vágya sem, ami azt jelenti, hogy nem vonzódik hozzá. Azaz nem tetszik neki a párja, magyarul nem kívánja őt.
márc. 28. 16:48
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es: nem érted még mindig. Nem a párja nem tetszik neki, nem a párjához nem vonzódik, hanem nincs szexuális igénye, egyáltalán, senki felé, párkapcsolatban sem, akkor sem, ha egyébként szerelmes. Van akinél 0, van akinél ritkán belefér, van akinél az összebújás, gyengédség működik, de a szex nem, van akinél ez sem (azt hiszem ez az aromantikus).


Most te egy ilyen személlyel vagy kapcsolatban? Nem illetek össze, neked átlagos szexuális igényed van, nem értem ő miért gondolta, hogy menni fog veled, vagy talán te értetted félre, és azt hitted majd ha szerelmes lesz beléd akkor a szexet is kívánni fogja, de ez nem így működik. Szakítsatok.

márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!