Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fenekeltek már el előtted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekeltek már el előtted valakit? Mi volt a szituáció?

Figyelt kérdés
Kaptál utána te is? D/S játék volt vagy más egyéb?

márc. 28. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Haverom elfenekelte egyszer előttem a csaját egy kerti grillparti közben. Először kézzel, aztán a farkával paskolta. Persze már nem voltak szomjasak! :D

Persze lekerült a lányról a bugyi is, végül fel is húzta a "nyársra"... ;)

Nem volt hosszú menet, de izgalmas volt nézni ahogy spontán dugtak egy gyorsat az udvaron, fényes nappal a szemem láttára! :))

márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Más egyéb volt, általános iskola 5-6-7. osztály. Aki nem vitt tesicuccot, a nap végén kapott a szertárban, ha nem akart igazolatlan órát és órai munka elégtelent. Egymás előtt ment, volt hogy versenyt csináltunk belőle, ki bírja tovább üvöltés vagy sírás nélkül. A tanárnő is észrevette ezt, mindig erősebbeket ütött. Egyszer nagyon megérte, az osztály harci amazonja került pálca alá, már az utolsó órát is végigbőgte, a verésnél jobban fájt neki, hogy előttünk, fiúk előtt le kellett tolni a bugyiját és ott fog kapni. Még az egész napközit is végigbőgte.
márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
2, erre a vágyadra recskázol, ugye?
márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
12-13 éves lehettem, amikor egy barátnőmet elfenekelte az anyja úgy, hogy éppen én is ott voltam náluk. Nagyon sajnáltam szegényt, nem is gondoltam, hogy van még szülő, aki ilyet csinál.
ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
igen, barátnőm a lányát, többször is
ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!