Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, láttatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, láttatok már olyan fütyit amelyik viccesen v hülyén nézett ki?

Figyelt kérdés
Miért találtátok annak?
márc. 28. 16:24
 1/5 anonim válasza:

Én már láttam

Egy: nagyon pici volt (én olyan picit még életemben nem láttam, max. gyereknél)

Kettő: a makkja olyan piros volt, mint ami megégett

Három: egyáltalán nem volt f@sz formája!

márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezer bocsi előre is, mert tudom, hogy ez a kérdés és rá a válaszok most csak növelni fogják a kis péniszes kérdéseket jó pár napra..


De igen... Azért volt csak vicces, mert annyira kicsi volt amit addig elképzelni se tudtam, hogy lehetséges..


És higyjétek el, nem egy teljesen átlagos péniszről volt szó! Azzal a legtöbb nőnek nincs problémája.

márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Frlnőtt férfinél kifli formáju felfelé kunkorodó 12 cm-s vékony szörnyeteg álló állapotban.
márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Méretileg jó volt, a de a péniszbe be volt ületve valami legokocka féle valami... (a pénisz két oldalára, egyik a mak alatt volt egy kicsivel, a másik a pénisz közpénél).

Mikor megláttam elkapott az undor...

márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legelső pénisz amit láttam az lefelé hajlott, akkor picit viccesnek tartottam, azóta rájöttem vicces pénisz nincs mert mindig tudnak vele valamilyen formában örömet okozni😀
márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!