Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kaptál már megjegyzést a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptál már megjegyzést a testedre? Miket és milyen szituációban?

Figyelt kérdés
márc. 29. 00:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki kapott már negatívat,pozitívat egyaránt. Azért érdekes,mert ugyanarra a testészre,vagy testalkatra van aki pozitív,más negatív jelzést tesz. Kinek mi tetszik vagy épp nem tetszik.L
márc. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kaptam, gyerekként, strandon hogy túl fehér a bőröm. Felnőttől. Aztán kamaszkoromban ez elmaradt, pedig szívesen elküldtem volna őket az anyjukba
márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Adonisz, fél-isten, álompasi, macho..szex közben és azon kívül is. Ezeket általában csak megmosolygom. Amikor egy rendes beszélgetes közben ismernek el intellektualisan vagy tartanak igazi férfinek, azt szoktam értékelni.
márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 köszönjük hogy leszálltál közénk! Megérinthetlek?
márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!