Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek aggódnom kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kellene a barátnőm miatt ?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a leírásom de muszáj lefestenem az egész képet hogy értsétek:


Van egy barátnőm akit nagyon régóta ismerek, még gimiben ismerkedtünk meg és elég jóba vagyunk, nem legjobb barátok vagyunk de érdekel mi van vele. Fél éve szétment a párjával akibe nagyon szerelmes volt és azóta össze van/volt törve lelkileg. Első hónapban csak szomorú volt de nagyon ami normális én pedig támogattam.


Viszont, az elmúlt időben nem úgy viselkedik akit annyira érdekelne mostmár hogy nincs ez a barátja. Inkább konkrét példákat írok úgy jobban érthető. Pár hete amikor elmentünk szórakozni, amit eddig sose akart meglepődtem mivel smink volt rajta, amit előtte sose hordott szinte. De ezzel semmi gond nem volt, elvégre szingli, örültem hogy újra boldog és szép akar lenni, mellesleg szerintem nagyon is az. A probléma ott kezdődött hogy a következő bulira más feszülős bőrnadrágba jött, tűsarkúba illetve nagyon erős rúzst, szemfestéket használt. Az este alatt meg végig ivott és minden pasinak kábé kellette magát. Eljutottam arra a pontra hogy szégyeltem vele menni szórakozni. A jéghegy csúcsa viszont a legutóbbi eset volt ahol is a tűsarkútól kezdve a bőr miniszoknyáig mindent felvett amit szinte, rossz kimondani de csak a szajhák szoktak. Ezen az estén egy pasival is ment haza nem velünk és elmesélte azt is hogyan szexeltek és mit megcsinált neki. Amikor meg már részeg volt azon az estén elhangzott egy olyan mondata, idézem:„ Az se lenne nekem már baj ha prosti lennék, csak dugjak már jókat, meg még pénzt is kapnék érte”. De ez mind a pia és a pasija hiánya miatt mondta, gondoltam én. De pár napig vissza se akart írni és azt mondogatta mindig hogy dolga van, amikor tudom hogy se munkája se iskolába nem jár, 20 évesek vagyunk ezt lehet nem írtam, tehát nem megy egyetemre se erre akarok kilyukadni. És tegnap este már nagyon aggódtam érte és addig hívogattam, meg érdeklődtem hogy válaszolt és megmondta hol van. Elmentem, egy bárban volt egy másik lánnyal akit nem ismertem és egy férfival aki jóval idősebb és roma számrazású volt. Mindketten, mármint a barátnőm meg a másik lány is nagyon kihivóan voltak öltözve, minden ki volt téve, had ne mondjam mire hasonlítottak. Odahívtam hogy beszédem van vele négyszemközt. Amikor megkérdeztem ez meg itt micsoda és kik ezek, csak terelte a témát és nyugtatgatott. Majd elküldött haza hogy minden rendben lesz.


Ez tegnap volt, azóta nem jelentkezik, sokak szerint túlreagálom, szerintetek mit kellene tennem ?Lehet hogy prosti lett tényleg? vagy még nem csak lehetséges ?



márc. 29. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

Igen jogos az aggodalmad !

Ha már ennyire lecsuszik hogy romákkal kezd tényleg prosti lesz a vége.

márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, ehhez igazából semmi közöd nincs. Nem ritka, hogy egy szakítás után elszalad a ló valakivel. Ettől még nem prosti. De még ha az is lenne, az is az ő döntése. Ha tippelnem kellene, akkor le fog nyugodni pár hónapon belül. Biztosítsd róla, hogy számíthat rád, dumálhattok akármikor ha kell. Ha meg bunkó, ellök magától, hagyd rá. Nem kell neki ugrálni, ha nem tud viselkedni.
márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel prosti lesz belőle!

Jobban jár ha egyedül vagy barátnővel, mint ha egy roma fickóval szövetkezik, aki "vigyázz rá"! Aztán csak kihasználja főleg anyagilag, de időnként még szexuálisan is! De ő tudja! Az ő élete, az ő teste, most még az ő akarata! Na késöbb már nem biztos, főleg ha így folytatja!

márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
A történet elején még azt mondtam volna, hogy nem kell aggódni, de a végére nem ez a véleményem.. Nyilván felnőtt ember, senkit sem lehet megmenteni a rossz döntéseitől, de a filmekkel ellentétben a prostivá válás nem könnyű pénzkereseti forma. Reméljük leáll ezzel a dologgal, és próbál valami értelmes elfoglaltságot keresni magának. Az is rossz, ha belemegy, akkor lehet hogy olyan torzulások keletkeznek a személyiségében, amit nem, vagy nehezen hever csak ki . Volt idő, hogy sok prostival beszélgettem, voltak kimondottan jófejek is, de valahogy mindig kibukott, ha lehetőségük volt, tőlem is könnyen akartak volna pénzt szerezni.
márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, NEM lesz belőle prosti! Egyszerűen csak élvezi az életet, vágyik a figyelemre, az elismerésre, a könnyed, kötöttségek nélküli szexre. Valószínűleg mindig is megvolt benne ez a típusú vágy, de a párkapcsolata alatt - értelemszerűen - ezt nem tudta megélni.
márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%
A szutykos striciével láttad! Hagyd innen már nincs vissza út. Megérdemli a sorsát! Majd olyan ruhákba fogod nemsokára látni, meg napszemcsibe, amik alatt nem látszik a sok ötlegelés amit kap a látott személytől!
márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott, l.sz.r mindent, lázad, azt hiszi magáról hogy ő most megmutatja hogy kemény lány, és ha szétteszi a lábát, ő előtte fognak térdepelni, meg pénzt szórni az áll.f.szú vitézek, csak ehhelyett ő fog térdelni, és tűrni a pofonokat, degradálást, leköpést, és még sok "finom dolgot. De sajnos akit láttál, az az új "testőre akiről ő még nem tudja, de nem önzetlen fog rá vigyázni. Csak ezzel az a baj, hogy egy ilyen, akit láttál. Attól nem léphet csak úgy le, ha le akar se sokesélye lesz. Mert sakkban fogja tartani. S nem lelkizéssel ha érted.
márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Összehozhatnál vele. :D :D :D
márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
#8 az első ember aki látja a lényeget 😂😂😂
márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 kicsit szofisztikáltabb ez annál. többféle végkimenetel lehetséges, már ha tényleg összehozna vele. de nyilván ilyen nem fog megtörténni.
márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!