Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az igazán jó szex!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazán jó szex!?

Figyelt kérdés

Milyen az igazán jó erotika?

A férfiak érdekelnek az ő véleményükre vagyok kíváncsi csak.



márc. 29. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Amikor folyik az izzadság mind kettőnkről
márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És te kivagy mivagy!?
márc. 29. 13:22
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
31F 1 válaszoló voltam
márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én csak egy autistának kikiáltott fiú vagyok akinek sohasem volt élete és nem is lesz.
márc. 29. 13:28
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Amikor akkorát élveztél, hogy remeg kezed lábad, levegőt alig tudsz venni ÉS utána összebújsz a szerelmeddel - mert biz' a szex akkor a legjobb, ha olyannal vagy akit szeretsz.
márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem görcsös, nyilván az is igazán tuti, ha van kölcsönös orál, sok pozíció kipróbálható, esetleg ha elég nagy kádban, zuhanyban, ha bírja a terhelést asztalon, de ami nekem fontos, hogy ne legyen görcsös, én ha egy nővel már tudni lehet hogy esélyes hogy szex lesz, nyilván nem mindent kikérdezek előre, de azt szeretem tudni, ha van olyan amit nem szeret, ha pl nem szeret vagy tud lovagolni, akkor nem erőltetem a dolgot. Igazából nincs kifogásom az ellen sem, ha egy intenzívebb menetet szeretne, de ha olyan lassú összebújósat, azzal sincs gondom, nekem valahogy amikor a párommal éltem a reggeli szpás azért nem jött be, mert utána folytatni akartam volna, de menni kellett. Nekem az a fontos, hogy nem állandóan, de lehessen a vágyakról beszélni. 44 f
márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ne hagyd magad kikiáltani, az autizmusnak is vannak fokozatai. Én is egy fogyatékossággal élek, és hallottam már olyan véleményt, hogy "minket" csak elkellene különíteni és kész.. Ami még a "kikiáltást" illeti, spec iskolába jártam és nem szerettem a koleszt, de a nagy gyógypedagógus szakértők kisegítő tagozatra akartak áttetetni..
márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én egy autista aspergeres homokos homoszexuális vagyok nekem mondhatod sohasem lesz részembenne mint semmi jóban sem!!!

Olyan selejtes áru hús darálóba való vagyok hogy csak na halnék már meg!!!

Évtizedek óta ez van én velem hogy magányos remete vagyok.

márc. 29. 13:39
 9/11 A kérdező kommentje:
Dögölhettem volna meg már ősrégen.
márc. 29. 13:40
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy beteg sérült hülye fogyatékos senki nek sem kell még a kutyának macskának sem senkinek!!!
márc. 29. 13:41
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!