Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg vannak olyanok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg vannak olyanok, akik az alsógatyában fölfele hordják a farkukat?

Figyelt kérdés
Nem kényelmetlen, meg néz ki furán? Nem lóg ki fölül a gatyából?

márc. 30. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Bazz!

Azt hittem eddig ez a default 😅 Igen én így vagyok mindig. Ráadasul bal oldalt mikor nem pont középen van. Tudod a mondás is úgy tartja:


"Kardnak, csatnak, fasznak bal oldalt a helye!"

márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Balra lógasd


Mindazonáltal ha figyeltél a fizika órán mikor a gravitációról beszéltek....

márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lefele elég kényelmetlen, nekem általában balra felfele van.
márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Válaszolok a többi kérdésre is: nem, nem kényelmetlen felfelé. Fordítva lenne inkább kényelmetlen, ha lefelé lenne. Nem, nem lóg ki felül, vérfarkam van. A férfiak amúgy sem olyan falatnyi alsóban vannak mint a nők. Ha feláll, akkor már ez durván módosulhat az aktuális pozició (geometriai szög) függvényében jobban vagy kevésbé.


Hogy furán néz-e ki vagy se, azt mindenki döntse el maga. Több évtizede ezzel élek, nyilván nekem nem tűnne fel akkor se ha fura lenne. De ha nagyon szeretnéd, nézd meg magad. Nem kell hozzáérni, ha pasi vagy akkor meg egyenest megtiltom 😅


#2 Szerintem nem látott még péniszt, másként nem okoskodna itt a gravitációval. Ez nem ilyen egyszerű 🤦

márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#1 (9:18) és #4 (9:30) is én voltam.
márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb aki feszülős boxert vagy hagyományos fecskét hord. Amiből bármi kilóg az nem megfelelő méretű alsó.
márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 azért ha feláll és olyankor lóg ki, az más. Amúgy igen, most elvágtad a gravitációs gordiuszi csomót a sztreccs boxerral és fecskével :D
márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Full gáz! Ahol már megvan az átlagos méret az már lóg.

Én láttam pár kicsit mostanában öltözőben az meg csak előrefele néz🤣

márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudom elkepzelni hogy lenne ilyen csavo . nagyon kemelmetlen lenne
márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Sokan hordják manapság felfele csapva, sose értettem. Én nem bírom úgy elviselni. És nem is az az eredeti módi, 20-30 éve mindenki rendesen hordta a farkát az alsóban, ahogy a gravitáció szerint van, mikor nem áll.
márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!