Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert kerdezte meg ezt? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kerdezte meg ezt? L

Figyelt kérdés
Beszelgettem egy idosebb pasival, akivel regebb ota ismerjuk egymast, es valoszinu kolcsonosen tetszunk egymasnak. Tudja hogy nem volt meg senkim. Es miutan "flortoltunk" egymassal kicsit, megkerdezte, hogy volt e azota valaki miota nem beszeltunk. Miert erdekli?
márc. 30. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban hogy meg akar búbolni :) Szexuális / ennyire nyílt párkapcsolati tartalmú kérdést nem tesznek fel az emberek ok nélkül.
márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nyilvan orulne neki ha o lenne az elso :D
márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 az nem inkabb negativum?
márc. 30. 13:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinek negatívum kinek nem. Igazábol az a negatívum ha valaki azért túlkoros szüz, mert antiszociális és nyomi
márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Mert ez a „volt-e azóta valakid?”, egy ártatlannak, figyelmesnek / kevésbé konkrétnak tűnő kérdés arra vonatkozóan, hogy jelenleg van-e valakid. (Őt ugyebár qrvára nem az érdekli, hogy volt-e azóta valakid.) Erre 3 válasz lehetséges, amiből neki 2 optimális:

a) Nem volt.

b) Volt.

c) Jelenleg is van.

Amint a kérdésed is mutatja, neked ebből nem az jött le, hogy rád akar hajtani. Ezzel szemben, ha úgy kérdezte volna meg, hogy „van-e valakid?”, akkor te azt már egyből nyomulásnak tarthattad volna, amiből már nem feltétlenül jönne ki jól. 🙄

márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Egy biztos, hogy tetszel neki.,


De lehet, hogy talán nem egy kretén és nem akar egyből rádmozdulni.

márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6 mi alapjan gondolod hogy nem akar rogton rammozdulni?
márc. 30. 14:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen kérdésből rájönni hogy mit akar, nem kell egyetem hozzá.
márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy meg akar fektetni vagy csak érdeklődik.
márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ez miert olyan fontos neki tudni, hogy voltam e mar valakivel? Mert szerintem ez volt a lenyege.
márc. 30. 18:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!